TEMPO VE MERAKİ CEMİYETİ BULUŞTURDU

← →

Sarp Evliyagil, Eda Sumer, Oya-Erdal ipekesenTempo Dergisi ve Meraki Meyhane işbirliği ile düzenlenen davete Ankara iş ve cemiyetin önde gelen isimleri katıldı. Gecenin ev sahipliğini Doğan-Burda Ankara Bölge Temsilcisi Erdal İpekeşen yaptı. Davete CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Önder Bülbüloğlu ve eşi Filiz Bülbüloğlu, Vedat Yakupoğlu ve eşi Ayşe Yakupoğlu, Ali-Mehtap Özdoğan çifti ile Emre ve Gülin Dökmeci çifti katıldı.

Kokteylle başlayan gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar, Meraki Meyhane’nin mönüsünden mezeler ve yemekleri tatma imkanı buldu. Grup Anason’un sahne aldığı gece, renkli görüntülere sahne oldu. Bazı konuklar, mikrofonu eline alarak grupla birlikte şarkı söyledi.

ZENGİN MENÜ

Mekanın mönüsünde sushi, balık ve et aynı çatı altında buluşuyor. Osmanlı Saray Mutfağı, Girit ve Hatay mezeleri ile Uzakdoğu lezzetlerini konuklarına sunan mekan, hizmet anlamında da birçok ilke imza atıyor. Önceden rezervasyon yapıldığında rezervasyon yapan kişinin rakı bardağına kendi ismi yazılıyor ve gece sonunda kişiye hediye ediliyor. Mönüde 50 çeşit meze bulunuyor. Rakı’nın kokusunu ağır bulan konuklar için çikolatalı, havuçlu ve karpuzlu gibi 10 farklı çeşit kokteyl bulunuyor.

FOTO GALERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ OKLARI TIKLAYINIZ

← →

Devamını oku:
ANATOLI ANKARA ARMADA’DA AÇILDI

Geçmişten günümüze Anadolu kültürünü yansıtan hediyelik ürünlerin yer aldığı ANATOLI...

Ünlü ressam Mehmet Güleryüz'ün adı sheraton Ankara'da fuaye salonuna verildi
MEHMET GÜLERYÜZ ADI BU SALONDA YAŞAYACAK

Mehmet Güleryüz ’ün ismi 1991 yılından itibaren resimlerinin sergilendiği Sheraton...

Kapat