TED SENFONi ORKESTRASI’NA ÜNLÜ SOLiSTLER

TED Senfoni Orkestrası 'nın geleneksel yeni yıl konseri’nde Mert Fırat ve Jülide Özçelik solist olarak yer aldı

Mert Fırat ve Jülide Özçelik

TED Senfoni Orkestrası’nın geleneksel yeni yıl konseri’nde Mert Fırat ve Jülide Özçelik solist olarak yer aldı. ATO Congresium’da gerçekleştirilen konserde, Türk Eğitim Derneği (TED) Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu ev sahipliği yaptı.

Pehlivanoğlu’ndan Anlamlı Mesaj

Başkan Pehlivanoğlu konser öncesinde konuşma yaptı. Pehlivanoğlu: “Sıkıntılı günler geçiriyoruz. Uluslararası terörizm bizi koparmaya gayret ediyor. Terörizm bu ülkede sokağa çıkmamızı engellemek istiyor. Her zamankinden fazla sokağa çıkalım. Bu millet her zaman uluslararası güçlere karşı gereken dersi vermiştir” ifadelerini kullandı.

Mert Fırat ve Jülide Öztürk Sahnede

TED Senfoni Orkestrası konserinin ilk bölümünde, Şef Ahmet Ünlü yönetimindeki TED Senfoni Orkestrası, klasik eserlerden oluşan bir repertuar sundu. İkinci bölümde, Mert Fırat ve Jülide Özçelik, solist olarak orkestraya eşlik etti. Fırat ve Öztürk, Nilüfer, Neredesin Sen ve Something Stupid şarkılarını seslendirdi.

Konseri Ünlü İsimler İzledi

Konseri izleyenler arasında CHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan, Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in yanı sıra çok sayıda kolejli ve  müziksever yer aldı.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
uluslararasi sefika kutluer festivali ankara
ŞEFiKA KUTLUER FESTiVALi DOĞU’DAN BAŞLADI

TweetDünyaca ünlü flüt solisti Şefika Kutluer’in kendi adıyla düzenlediği Uluslararası...

base life meme kanseri 2014 (8)
MEME KANSERİNE KARŞI BİLİNÇLENDİLER

Tweet Base Life Club ve Özel Medsentez Polikliniği, “Dünya Meme...

Kapat