TED KıŞ KONSERi iLE EĞiTiME DESTEK - mayatta yaşam

TED KıŞ KONSERi iLE EĞiTiME DESTEK

ted_kis_konseri_murat-karahan_seda-araci-ayazliTürk Eğitim Derneği (TED) Kış Konseri düzenledi. Konserde Şef Alessandro Cedrone yönetiminde Murat Karahan, Seda Aracı Ayazlı ve Orkestra Ankara’nın sahne aldı. TED Kış Konseri ‘ni çok sayıda Ankaralı izledi.

TED Ankara Koleji Vakfı Okulları İncek Kampüsü Spor ve Sanat Merkezi’nde verilen konserden elde edilen tüm gelir “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” burs fonuna aktarıldı. Konserin orkestra şefliğini Alessandro Cedrone üstlenirken sahnede Murat Karahan, Seda Aracı Ayazlı ve Orkestra Ankara yer aldı.

“10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası hakkında

Eğitim sistemindeki sorunları çözmeyi ve maddi olanaksızlar yüzünden eğitim alma hakkından mahrum kalan başarılı öğrencilere okuma olanağı tanımayı hedefleyen “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası kapsamında Tam Eğitim Bursu alan öğrenciler TED Okulları’nda eğitim görüyorlar. Burstan yararlanan tüm çocukların gelişimini eğitim hayatları boyunca takip ediyor ve barınmadan servise, kıyafetten cep harçlığına kadar tüm harcamalarını üstleniyor.

DAVET SAYFASINA GERİ DÖN

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI:

Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

 

Devamını oku:
JW MARRiOTT MÜŞTERİLERİNE ÖZEL STARWARS GÖSTERİMİ

JW Marriott Ankara, geçtiğimiz günlerde misafirleriyle çok özel bir etkinlikte...

MICE SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİ JW MARRİOTT ANKARA’DA BULUŞTU

Jw Marriott Ankara, MICE (meetings, incentives, congress, events) sektörünün önde...

Kapat