TED BAŞKANLARI ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

TED anitkabir bulusmasi

Kurulduğu 1928 yılından bugüne kadar Türk Eğitim Derneği’nde ( TED ) Genel Başkanlık görevini yürütmüş liderler ve yakınları, 24 Mayıs 2014 tarihinde Ankara’da bir araya geldi.

1928 yılında Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde kurulan ve Türkiye’nin eğitim alanında en köklü sivil toplum örgütü olarak faaliyet gösteren Türk Eğitim Derneği’nin “Başkanlar Buluşması”, 24 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleşti. Türk Eğitim Derneği’nde Genel Başkanlık görevini yürütmüş liderler ve yakınlarının katıldığı ve TED Ankara Koleji kampüsünde başlayan buluşma, Kolejliler İş Dünyası Zirvesi ve TED Üniversitesi kampüs ziyaretleriyle devam etti.

Kampüs ziyaretleri sonrasında heyet, Anıtkabir’de resmi bir törenle Türk Eğitim Derneği’nin kurucusu Atatürk’e saygılarını sundu. Buluşma, Çengel Han’da düzenlenen bir organizasyonla son buldu. Buluşmada bir konuşma yapan Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, Türk Eğitim Derneği’ne ve ülkemizin eğitim sistemine katkıda bulunmuş tüm Genel Başkanlara saygı ve şükranlarını sundu. Türk Eğitim Derneği’nin 31 okuluyla, üniversitesiyle, öğrenci yurtlarıyla, burslu öğrencileriyle, okullarının dernek ve kulüpleriyle hizmet veren benzersiz yönüne vurgu yapılan gecede; aramızdan ayrılan tüm Genel Başkanlar da rahmetle anılarak, yakınlarına Türk Eğitim Derneği’ne katkıları hakkında bilgi verildi.

 

Devamını oku:
DOĞUKAN MANÇO VE TUĞBA YURT ‘DAN RENKLİ KLİP

Tweet Ünlü sanatçı Barış Manço’nun büyük oğlu Doğukan Manço, ‘Sakin...

Müge Süleymanoğlu röportajı - mayatta.com
İŞ VE AİLE HAYATIYLA MÜGE SÜLEYMANOĞLU

Tweet Ankara sosyal yaşamının en sevilen isimlerinden Müge Süleymanoğlu ile...

Kapat