TED DAYANıŞMA KOMiTESi GENÇLER İÇİN BULUŞTU

← →

TED Dayanışma Komitesi "10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye" - pia sera incek-28.02.2018TED Dayanışma Komitesi “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasına destek olmak için etkinlik düzenledi.

Türk Eğitim Derneği (TED) Dayanışma Komitesi tarafından Ankara’da düzenlenen etkinliğe İncek Pia Sera ev sahipliği yaptı. “Tadımlık Sohbetler, Tadımlık Lezzetler”

Adlı etkinlikte Başkent cemiyet hayatının seçkin kadınları yer aldı. Prof. Dr. Hakan Cangül’ün konuk konuşmacı olduğu etkinlikte, Sağlıklı Yaşam Sırları ve Telomerler başlıklı söyleşi gerçekleşti. Katılımcılar, Cangül’ün konuşmasını uzun sure dikkatleri dağılmadın dinledi.

Son dönemde Türkiye’ de de çok konuşulan bir konu olan ve 2009 yılında Nobel Tıp Ödülü kazanan Telomer bilimi ve Reverse-aging konulu konuşma, katılımcıların yoğun ilgisi ile merakla dinlendi.

Etkinlikten elde edilecek gelir Dayanışma Komitesi tarafından Türk Eğitim Derneğinin “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanya fonuna aktarılacak.

← →

Devamını oku:
ted cumhuriyet balosu 2019- mayatta
TED CUMHURiYET BALOSU DÜZENLEDİ

Tweet Türk Eğitim Derneği (TED), Cumhuriyet Bayramı’nın 96’ncı yılı dolayısıyla geleneksel...

Raisa Sason-Zeynep Tosun-Vanessa Sason-Ozgur Masur-Mehtap Elaidi-Zeynep Agis-BEYMEN Blender Moda Tasarımcıları Sergisi - 17.12.2018a
MODA TASARIMCILAR KIRMIZI SERGiSi DÜZENLEDİ

TweetKIRMIZI Sergisi ’nin açılış daveti Zorlu Center’da gerçekleştirildi. Sergide, Türkiye’nin...

Kapat