SOKAK LEZZETLERİYLE KIŞ PARTİSİ

← →

Shareton Ankara Kis Partisi-04.12.2019-mayattaKış Partisi konseptiyle düzenlenen partiye Başkent’in seçkin isimleri katıldı.

Sheraton Ankara Otel’inde bulunan The Clubhouse Jazz Bar ve Garden Terrace’da gerçekleştirilen Kış partisi’nde Birleşik Krallık Büyükelçisi Dominick Chilcott, Filipinler Büyükelçisi Raul Hernandez, Lübnan Büyükelçisi Ghassan Moallem, Estonya Büyükelçisi Annely Kolk, Zelanda Büyükelçisi Wendy Jane Hinton’ın yanı sıra çok sayıda eğlencesever yer aldı. Gecenin ev sahipliğini üstlenen Genel Müdür Ali Sarı, “Ankara’nın soğuk havasında oluşturduğunuz bu sıcak ortam için teşekkür ediyorum” dedi.

Sokak Lezzetleri İkram Edildi

Kış Partisi n7de kokoreç, köfte, sucuk, lokma tatlısı, tantuni gibi sokak lezzetleri açılan büfelerde davetlilerin beğenisine sunuldu. Somel Trio’nun müzikleriyle renk kattığı gece, dj performansıyla devam etti.

← →

Devamını oku:
SOMA’DA SON DURUM

17.05.2014 - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız son...

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ulaş Özdemir, yaz mevsimi dendiğinde akla ilk gelen şeylerden birinin taze meyveler olduğunu belirtti. Özdemir, yaz mevsiminde ilk akla gelen 5 meyveyi ve faydalarını açıkladı.
5 YAZ MEYVESi VE FAYDALARI

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ulaş Özdemir, yaz mevsiminde ilk akla gelen...

Kapat