< script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"> SiYAH BEYAZ BAR'IN BAHÇESİ PARTİYLE AÇILDI - mayatta

SiYAH BEYAZ BAR’IN BAHÇESİ PARTİYLE AÇILDI

← →

30 yılı aşkın zamandır Ankara’da sosyal yaşamının uğrak mekanlarından olan Siyah Beyaz Bar, bahçe açılış partisiyle eğlenceseverlere keyifli bir akşam yaşattı.

Siyah Beyaz Bar yazlık bahçesinin açılışını eğlenceli bir partiyle yaptı. Hem sanat galerisi hem de eğlence yeri olarak hizmet veren mekanın bahçe açılışına çok sayıda Ankaralı katıldı. Siyah Beyaz’ın yöneticisi Sera Sade’nin ev sahipliğinde gerçekleşen parti renkli görüntülere sahne oldu. Katılımcılar Dj Demir Abi’nin performansı ile müziğin tadını çıkarttı. Parti gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Çeşitli ikramlar ve keyifli bir ortam eşliğinde gerçekleşen açılışa katılanlar güzel havanın tadını çıkararak eğlendiler.

Düzenlediği partiler, müzik dinletileri ve çeşitli konserlerle Ankara’da sosyal yaşama hareket katan Siyah Beyaz’da bu kez, hareketli müzikleriyle Dj Demir Abi kabinde yerini aldı. Siyah Beyaz’ın ön bahçesinde gerçekleşen partiye katılanlar doyasıya eğlendi.

← →

Devamını oku:
TED’LİLERDEN CUMHURİYET BALOSU

Türk Eğitim Derneği (TED), Cumhuriyetin 93. yılı sebebiyle balo düzenledi....

ALA SARSıLMAZ KADINLAR İÇİN DÜZENLENEN PANELDE KONUŞTU

Sarsılmaz Silah Sanayii’nin patronu Ala Sarsılmaz Ankara’da panelde konuştu. Ankara’nın...

Kapat