CEMİYET HAYATI EGE KAHVALTISINDA BULUŞTU

← →

Sinpaş GYO Ege Vadisi tanıtım daveti-ankara-BelizBalibey-SezinurBalikcioglu-NisaAsliErten-cokca-ErdalipekesenSinpaş GYO Ege Vadisi satış ofisinde gerçekleşen davette konuklara Ege kahvaltısı sunuldu. Tanıtım davetine Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Hello Dergisi’nin Ankara özel sayısı, Sinpaş GYO Ege Vadisi ‘nin ev sahipliğinde satış ofisinde cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla brunch ve müzik eşliğinde kutlandı. Ege’ye özgü lezzetlerin ikram edildiği kahvaltıda konuklar, Allen Hulsey’in keyifli şarkıları eşliğinde unutulmaz bir gün yaşadı. Etkinliğin ev sahipliğini Doğan Burda Dergi Grubu Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen ve Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci üstlendi.

365 GÜN EGE YAŞANTISI

Erdal İpekeşen, Hello Ankara özel sayısı ile başkentin sosyal hayatına daha fazla katkı sağlayacakları düşüncesinde olduklarını belirtti. Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci ise;  Ege Vadisi projesinin yaptıkları diğer projelerden daha farklı ve butik bir proje olduğunu söyleyerek, Ege yaşamını Ankara’da 365 gün boyunca yaşatacaklarını belirtti.

Enigma Furniture’ın kişiye özel tasarımlarının da sergilendiği davete Tüzün Mirza, Canip Karakuş, Candan İrengün, Lerzan-Ali Mete, Aysel Akçay, Ebru-Deniz Demiryürek, gibi isimler katıldı.

← →

Devamını oku:
wyndham ankara hotel parti 2015 yılının ilk partisi
No4 RESTORAN’DA 2015’İN İLK PARTİSİ

Başkent Ankara son günlerin en eğlenceli partisine ev sahipliği yaptı....

BAŞKETTE 2017 YILBAŞI KUTLAMALARI

İstanbul'da yılbaşı gecesi gerçekleştirilen korkunç saldırıyı lanetliyoruz... Yılbaşı Ankara'da çok...

Kapat