SEVDA KUŞUN KANADıNDA 21 ‘NCi BÖLÜM ÖZETİ

Sevda Kuşun Kanadında 21 ’inci bölümünde kabadayılar dünyasına giren Ömer’in raconunu ve Zafer’in Asım’ın projesini engellemek için yaptığı plan ekrana gelecek.

Ocak başkanlığını bırakarak ‘Kabadayılar Dünyası’na hızlı bir giriş yapan Ömer’in artık kendi kurallarını koyma vakti gelmiştir. “Solaklı artık yok. Ben benden öncekilere benzemem” diyerek kendi raconunu kesen Ömer’in geçmişi peşini bırakmayacaktır. Filiz hala aklındadır ancak yeni hayatında duygusallığa yer yoktur.

Bekir’e reddedemeyeceği teklif

Zafer Erbay Asım’ın karşısına bir kez daha çıkmıştır. Zafer, silah projesiyle yakından ilgilenir. Bunun için komisyondakilerin görüşünü etkilemek için plan yapar. Amiral ise Zafer’in işini bitirmeye kararlıdır. Bunun için Bekir’e reddedemeyeceği bir işbirliği teklifi yapar.

sevda kuşun kanadında özet fragman

Sevda Kuşun Kanadında

Erbakan Hoca’nın referansıyla üniversiteye kabul edilen Asım ilk girdiği derste  parkalılar tarafından protesto edilir. Üniversite karışır. Diğer yandan Asım silah çizimleriyle ilgili komisyondan çıkacak kararı sabırsızlıkla beklemektedir. Kararı ise  Zafer Erbay bildirecektir.

Devamını oku:
Başkentin simgesi Atakule yıkılıyor
BAŞKENTİN SİMGESİ ATAKULE YIKILIYOR

Başkent denildiğinde akla ilk önce Anıtkabir, Türkiye Büyük Millet Meclisi...

swissotel ankara personel balonu 2015- 02
SWiSSOTEL ANKARA ÇALIŞANLARI BAŞARIYI KUTLADI

Swissotel Ankara çalışanları geleneksel personel balosunda, geride bırakılan başarılı 2014...

Kapat