PıRıL KıZıLDEMiR SERHAT NEZiROĞLU EVLENDi

PıRıL KıZıLDEMiR SERHAT NEZiROĞLU EVLENDi

← →
İşadamı Serhat Neziroğlu ile Mimar Pırıl Kızıldemir evlendi.

Pırıl Kızıldemir-Serhat Neziroğlu

İşadamı Serhat Neziroğlu ile Mimar Pırıl Kızıldemir evlendi. Serdar-Gülnur Neziroğlu çiftinin oğlu, Neziroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Neziroğlu ve Enplus Yöneticisi Yaşasın Kızıldemir ve Bahar Cebecioğlu’nun kızı, Mimar Pırıl Kızıldemir Sheraton Otel’de gerçekleşen bir düğünle dünya evine girdi.

9 senelik birlikteliklerini evlilikle taçlandıran genç çiftin düğününe iş, cemiyet ve siyaset hayatından bir çok isim katıldı.

Üniversite hayatında tanışan genç çift, Kasım ayında aile arası düzenlenen bir törenle Salus Restaurant’ta nişanlandı. Evliliğe atılan ilk adımın ardından kısa bir süre sonra Sheraton Otel’de gerçekleşen şık bir düğünle dünya evine girdi.

Çiftin nikah şahitliklerini 24. Dönem Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Ahmet Karadayı, Eski Bakanlardan Suat Kılıç, İçişleri Eski Bakanı Ülkü Güney, Dilara Zaim, Gözde Aydıncı, Ulşa Kuşdemir üstlendi.

Nikah merasiminin ardından aile fotoğrafı çekildi. Yeni evli çift daha sonra konuklarının tebriklerini kabul etti. Gece yarısına kadar devam eden düğün davetine eğlence hakimdi. Gece sonunda nikah pastası kesildi.

Düğün töreninin ardından genç çift, balayı için Maldivler ve Dubai’ye doğru yola çıktı.

← →

Devamını oku:
GELENEKSEL TÜRK KAHVE SUNUMU İLE AĞIRLADI

Epos7 Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kozanoğlu ev sahipliğinde özel...

Kırmızı Et Bizi Öldürüyor mu ?
KıRMıZı ET BİZİ ÖLDÜRÜYOR MU ?

Dünya Sağlık Örgütü’nün işlenmiş kırmızı etin muhtemelen kanserojen olduğunu belirtmesi...

Kapat