PEMBE TOP 'U SiNEM KOBAL ATTI - mayatta yaşam haberleri

PEMBE TOP ‘U SiNEM KOBAL ATTI

Anadolu Efes's and CSKA Moscow's during their Turkish Airlines Euroleague Basketball Regular Season Round 3 match Anadolu Efes between CSKA Moscow at the Abdi ipekci arena in Istanbul, Turkey, Tuesaday October 25, 2016. Photo by Aykut AKICI/TURKPIX

Pembe Top Sahada projesinde hava atışını Sinem Kobal yaptı.

Meme Kanseri’nen erken teşhisinin önemini vurgulamak için düzenlenen ‘Pembe Top Sahada’ projesi üçüncü kez gerçekleştirildi. Pembe topu bu yıl Sinem Kobal havaya attı.

Abdi İpekçi Spor Salonu’nda, Anadolu Efes ve CSKA Moskova arasında oynanan karşılaşma Sinem Kobal’ın pembe top ile yaptığı hava atışıyla başladı.

Her yıl 1 milyon 400 bin kadına teşhisi konan meme kanseri 8 kadından birinde görülüyor ve binlerce kadın bu hastalık nedeniyle hayatını kaybediyor. Meme kanserinde erken teşhis ise hayat kurtarıyor. Anadolu Sağlık Merkezi’nin Anadolu Efes Spor Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirdiği Pembe Top Sahada projesi meme kanseriyle mücadeleye devam ediyor.

Sinem Kobal projeyle ilgili şu ifadeleri sarfetti: “Meme kanserinde erken teşhisin önemine değinmek ve kadınlarda farkındalık yaratılmasında benim de bir desteğimin olması çok mutluluk verici. Kadınlar kadar erkeklerin de sesimizi duymasını ve meme kanseriyle mücadeleye destek vermelerini ayrıca önemsiyorum.”

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
Sinpaş GYO Ege Vadisi tanıtım daveti-ankara-BelizBalibey-SezinurBalikcioglu-NisaAsliErten-cokca-Erdalipekesen
CEMİYET HAYATI EGE KAHVALTISINDA BULUŞTU

Sinpaş GYO Ege Vadisi satış ofisinde gerçekleşen davette konuklara Ege...

MERT ASLAN adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ tanıtım Pera Palace Hotel-23.04.2018
MERT ASLAN adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ KOLEKSİYONUNU TANITTI

Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan Ege’de geçen çocukluğunun...

Kapat