ÜNLÜ İSİMLER YAZ KONSERLERİNDE SAHNEDE - mayatta yaşam

ÜNLÜ İSİMLER YAZ KONSERLERİNDE SAHNEDE

panora park yaz konserleri-2016 agustos

Yaz mevsiminde Ankara’lılar müzik dünyasının önde gelen isimleriyle eğlenecek. Panora AVM ’nin ev sahipliği yapacağı konserler yaklaşık iki ay sürecek. Konserler 11 Ağustos’ta Sıla ile başlayacak.

Panora Park Canlı Performans etkinlikleri kapsamında ilk olarak Sıla, sevenleriyle buluşacak. 11 Ağustos’ta düzenlenecek konserde sanatçı en sevilen şarkılarını seslendirecek. Sıla’nın ardından müzik yolculuğu Ankara’dan başlayarak büyük bir hayran kitlesine kavuşan Serkan Kaya ile devam edecek. Kaya, 25 Ağustos’taki konserde fantezi müziğin sevilen örneklerini Ankaralılar ile söyleyecek.

KARDEŞ TÜRKÜLER VE CANDAN ERÇETİN AYNI SAHNEDE

Eylül ayındaki konserlerde ilk olarak Kardeş Türküler ve Candan Erçetin sahneye çıkacak. Farklı tarzda müzik yapan Kardeş Türküler ve Candan Erçetin, müzikal yolculuğunu 8 Eylül’deki konserde aynı sahneye taşıyacak. Halk müziğin bir diğer ismi Kubat ise 22 Eylül akşamı sahneye çıkacak. Anadolu’nun bağrından çıkmış, uzun bir geçmişe sahip halk türkülerini kendine has bir şekilde yorumlayan Kubat, Başkentlileri konserde coşturacak. 
FİNALİ KİBARİYE YAPACAK

Konser serisi Kibariye ile sona erecek. Kibariye, 6 Ekim’de sahnede olacak. Yıllara meydan okuyan sanatçı, güçlü sesi ve nağmeleriyle kulakların pasını silecek. Sanatçı kendi tarzındaki şarkıların yanı sıra birbirinden farklı ‘cover’larıyla da dinleyenleri büyüleyecek. 

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
TED SOSYAL HiZMETLER GECESiNDE YOL PROJECT KONSERi

TED Sosyal Hizmetler Komitesi Yol Project'in sahne aldığı bir gece...

ECEM UYAR iLE ÇAĞATAY TARANOĞLU EVLENDi

Ecem Uyar ile Çağatay Taranoğlu Ankara’daki şık düğünde hayatlarını birleştirdi....

Kapat