OĞULCAN HAŞEMOĞLU - BUSE KAYIKÇI EVLENDi - Mayatta

OĞULCAN HAŞEMOĞLU – BUSE KAYIKÇI EVLENDi

← →

Akhaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi, İnşaat Mühendisi Oğulcan Haşemoğlu ile Avukat Buse Kayıkçı, Sheraton Otel’de yapılan rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi.

Genç çiftin görkemli düğünü, iş ve sosyal hayattan çok sayıda ismi bir araya getirdi.

Hülya ve Sabri Haşemoğlu çiftinin oğulları, inşaat mühendisi Oğulcan Haşemoğlu ile Dicle ve Suat Kayıkçı çiftinin kızları Avukat Buse Kayıkçı, şık bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Sheraton Otel’de gerçekleştirilen nikâh töreni, Ankara’nın ünlü simalarının ve iş adamlarının yanı sıra çiftin aile dostlarını da bir araya getirdi. Aile büyüklerinin kapıda karşıladığı davetliler, şıklık konusunda birbiriyle yarıştı. TED Ankara Koleji’nde tanışan çift, şubat ayında aile arasında gerçekleştirilen sade bir törenle nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Genç çiftin nikâh şahitliklerini iş adamı Behçet Süleymanoğlu ile Avukat Cüneyt Demirhisar yaptı. Nikahın ardından ilk danslarını da davetlilerin alkışları eşliğinde yapan genç çift, masaları dolaşarak tebrikleri kabul etti. Buse ve Oğulcan Haşemoğlu çifti, düğünün ardından balayı için Marmaris’e gitti.

← →

Devamını oku:
34. ULUSLARARASı ANKARA MÜZiK FESTiVALi BAŞLADI

34. Uluslararası Ankara Müzik Festivali ’nin açılışı, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası...

ÇEV Sanat tarafından hayata geçirilen Genç Yetenekler projesinin 10. yıldönümü nedeniyle düzenlenen konser izleyenleri büyüledi.
ÇEV SANAT GENÇ YETENEKLERi ÖDÜLLENDiRDi

ÇEV Sanat tarafından hayata geçirilen Genç Yetenekler projesinin 10. yıldönümü...

Kapat