NAZ KAPLAN iLE CANER GÜVENÇLi HAYATLARINI BiRLEŞTiRDi

NAZ KAPLAN iLE CANER GÜVENÇLi HAYATLARINI BiRLEŞTiRDi

← →

naz-kaplan_caner-guvencli-dugun_nikah-masasi

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Ayşe Kaplan’ın kızı Naz Kaplan ve genç iş adamı Caner Güvençli, şık bir düğünle evlendi. Sheraton Ankara’da düzenlenen düğün davetine siyaset, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Çiftin düğünü için yurtdışından da çok sayıda arkadaşı Ankara’ya geldi.

Genç çiftin nikah şahitliklerini Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın eşi Berna Yılmaz, Altınok Esen, Güneş Melek Türk ve Sadi Türk üstlendi.

kokteyl ile başlayan düğün davetinde konuklar, genç çiftin salona geleceği anı bekliyordu. Nikah merasimi için özel olarak hazırlanan, gazebo içerisindeki nikah masası ve podyum Gelin-damak için hazır bulunuyordu. Son hazırlıklarını tamamlayan Naz Kaplan ile Caner Güvençli balo salonuna geldi. Çift, alkışlar eşliğinde, podyumda yürüyerek nikah masasındaki yerini aldı. Heyecanları yüzlerinden okunan çift, hayatlarını birleştirecek soruya ‘Evet’ dedi.

Berna Yılmaz; “Evlilik birlikteliktir”

Çiftin evlenme defterini teslim eden Berna Yılmaz; “Evlilik birlikteliktir. Hayatı birlikte paylaşmaktır. Bu sebeple evlenme cüzdanını ikisine birden vermek istiyorum” diyerek defteri uzattı.

Nikah merasiminin sona ermesinin ardından aile fotoğrafı çektiren çiçeği burnunda çift, balo salonuna geçerek ilk danslarını etti. Düğünde gece yarısına kadar eğlence hakim oldu. Naz-Caner Güvençli düğünün ardından, balayı için Bangkok ve Phuket’e gitti.

← →

Devamını oku:
RUS GÜZ BALOSU’NDA VALS ŞOV

Rus Kültür Derneği tarafından gerçekleştirilen geleneksel Güz Balosu’, Rusya’nın Ankara...

BABA CANDıR 61 ’iNCi BÖLÜMDE NERMİN EVDEN KAÇIYOR

Aile dizisi Baba Candır 61 ’inci bölümüyle 12 Mart Pazar...

Kapat