MY LiTTLE PONY FİLMİNE İSTANBUL'DA GALA - mayatta

MY LiTTLE PONY FİLMİNE İSTANBUL’DA GALA

My Little Pony ’nin ilk animasyon filmi 6 Ekim’de vizyona giriyor.

Dünyada milyonlarca hayranı olan My Little Pony ’nin ilk animasyon filmi 6 Ekim’de vizyona giriyor.

Filmin Soho House’da gerçekleştirilen galasına ünlü isimler yoğun katıldı. Galada Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya, Esra Eron, Evrim Akın ve Nisan Aktaş katılımcılar arasında yer aldı.

Öyküleri ve sevimli karakterleriyle küçükler kadar büyüklerin de çok sevdiği My Little Pony ’nin ilk sinema filminin galası Soho House’da yapıldı. Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya, Esra Eron, Hande Ataizi gibi ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte katıldığı galada, Evrim Akın ve Çocuktan Al Haberi programının çocuk starı Nisan Aktaş’ın da katılımıyla keyifli anlar yaşandı. Yepyeni maceralarla arkadaşlığın sihirli gücünü anlatan My Little Pony Filmi; Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack ve diğer bütün Pony’lerin sıcacık dostluklarını, eğlenceli öykülerini, kocaman kalplerini hayranlarıyla buluşturdu.

6 Ekim’de gösterime girecek filmin konusu kısaca şöyle: Kötü bir güç Equestria’yı ve Pony’leri tehdit eder. Pony’ler, bu kötülüğe karşı, arkadaşlığın sihrini kullanarak yuvalarını kurtarmaya çalışır. Equestria dışında heyecan dolu maceralar yaşarken, yepyeni arkadaşlar da edinirler. Bu macera dolu yolculukta arkadaşlığın gücünü bir kez daha keşfederler.

Devamını oku:
Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD) ile Starbucks, Türk Kahvesi tutkunlarının damak tadına en uygun lezzeti bulmak için biraraya geldi
CEMİYETİN ÜNLÜ KADINLARI TÜRK KAHVESİ İÇİN BULUŞTU

Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD) ile Starbucks,  Türk...

DiRiLiŞ ERTUĞRUL 71. BÖLÜMÜ İLE EKRANLARA GELİYOR

Diriliş Ertuğrul 71 'inci bölümde; Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri...

Kapat