MUTOPIA KOLEKSİYONUNA RENKLİ TANITIM - mayatta

MUTOPIA KOLEKSİYONUNA RENKLİ TANITIM


Mehry Mu özel kapsül koleksiyonu Mutopia’nin tanıtımı için bir davet düzenlendi.

Mehry Mu ve Epengle işbirliği ile hayata geçirilen, özel kapsül koleksiyonu Mutopia’nın tanıtımı için düzenlenen etkinliğe Zorlu Center’daki Beymen mağazası ev sahipliği yaptı.

Güneş Mutlu Mavituncalılar ve Yasemin Aloğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde çok sayıda tanınmış sima yer aldı. Ümit Boyner, Sedat Aloğlu, Arzu Kunt, Rezzan Benardete, Bilgün Dereli, Yasemin Sadıkoğlu, Nuray Fenercioğlu, Hande Sezer Pekcan, Ece Vahapoğlu, Merih Turan, Lara Özsüer, Selin Sarper, Ceylan Sel Sohtorik, Selin Tara, Aslı Ersu ve Aslı Ekşioğlu davete katılan isimler arasında dikkat çekti.

Büyülü Bahçelerden İlham Aldı

Tasarımlar, şanslı hayvanlar ve bitkilerle dolu büyülü bir bahçe fikrinden alıyor. Epengle tarafından tasarlanan koleksiyonun parçaları, palmiye baskılı kadife kumaştan üretilmiş. Mutopia koleksiyonundaki çantaların her biri tanıtıma katılan davetlilerin büyük beğenisini topladı. 

← →

Devamını oku:
CHRiSTiAN DiOR YENİ SEZONU TANITTI

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır İtalya’nın Ankara Büyükelçiliği’nde düzenlenen törende İtalya Cumhurbaşkanlığı Liyakat Nişanı ’nı aldı.
VOLKAN BOZKIR ŞÖVALYE İLAN EDİLDİ

Trilye Restoran'a Londra'dan ödül geldi, Süreyya Üzmez
TRiLYE RESTORAN LONDRA’DA ÖDÜL ALDI

Kapat