MURAT GENÇ VE NAZAN iLCAN DESTANSI BİR DÜĞÜNLE EVLENDİ

← →

Nazan ilcan - Murat Genc dugun

Genç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Genç ile Nadire Genç çiftinin oğlu Murat Genç , Ankara Sheraton Otelinde düzenlenen düğün töreninde Nazan ilcan ile evlendi.

Son günlerin en şık düğün davetine siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Yaklaşık 700 kişinin katıldığı davette Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Eşi Nevin Hanım ve Oğlu Osman Gökçek ile Eski Bakanlardan Ufuk Söylemez, İsmet Sezgin, Halit Dağlı ve Koray Aydın yer aldı. Kokteyl ile başlayan davette, Murat Genç ve Nazan İlcan’ın aileleri konuklarını balo salonunun girişinde karşıladı. Davet için iki salon ayrıldı. Kokteyl salonuna giren konuklar ortamın ambiansından övgüyle söz etti.

Salona Göz Alıcı Süsleme

Aisha Wedding and Events tarafından düzenlenen salonlarda 2 gün boyunca süren hazırlık sonunda şık bir atmosfer oluştu. Tamamen beyaz tüller ve kumaşlarla kaplanan duvarların yanı sıra masalar ve bistrolarda kullanılan rengarenk gül, ortanca ve lilyum çiçekler şamdanların ışığıyla aydınlatıldı. Duvarlara özel bir sistem ile çiçek desenleri ve evlenecek çiftin isimlerinin baş harfleri yansıtıldı. Nikah kıyılacak alana ise özel ışıklı catwalk nikah podyumu yerleştirildi. Çiçeklerle bezenmiş gazeboya giden nikah podyumu, davetlilerle dolup taşan salonda genç çift için hazır bekliyordu. Tüm hazırlıkların yanında bu özel davete katılan konuklar da şıklıklarıyla göz kamaştırıyordu. Salonu dolduran davetliler Murat Genç ve Nazan ilcan’ın nikah masasına geleceği anı sabırsızlıkla bekliyordu. Son hazırlıklarını tamamlayan genç çift salona geldiğinde davetlilerin alkışları kendilerine eşlik ediyordu. Alkışlar eşliğinde nikah masasına doğru yürüyen çift davetlilerin arasından yürürken yağan konfetiler görülmeye değer bir görüntü oluşturuyordu. Masadaki yerini alan çiftin nikahını kıyacak olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, şahitlikleri yapmak üzere İsmet Sezgin, Koray Aydın, Erhan İlcan ve İlhan ilcan’ı davet etti. Heyecanları gözlerine yansıyan çifti aileleri de aynı heyecan ve mutluluk içinde seyrediyordu.

“EVET”ler Ardı Ardına Geldi

Beklenen an geldiğinde Başkan Gökçek hayatlarını birleştiren soruyu önce Nazan ilcan ’a sonra da Murat Genç ’e sordu. “Evet” yanıtını alan Başkan Gökçek şahitler ve davetliler huzurunda imza atan çiftin evlenme aktini tamamladı. Yeni evli Murat-Nazan Genç çiftinin evlenme cüzdanını İsmet Sezgin verdi. Nikah merasiminin tamamlanmasının ardından, yemek salonuna geçen konuklar yerlerini aldığında, Murat-Nazan Genç masaları ziyaret ederek tebrikleri kabul etti. Hüsnü Şenlendirici ve Alişan’ın sahne aldığı düğün davetiyle hayatlarını birleştiren çift balayını geçirmek için Fransa’yı tercih etti.

nazan ilcan murat genc dugun

← →

Devamını oku:
KAFE BOTANİKA ‘KIR EVİ’ GÖRÜNÜMÜYLE SAKİN VE HUZURLU

Kafe Botanika Size yeşilin her tonunu sunarak kucak açan ağaçların...

CAVIAR SEAFOOD YENİ MENÜSÜNÜ TANITTI

Geçtiğimiz yıl açılan ve farklı menüsü ile lezzet tutkunlarının değişmez...

Kapat