MİRKELAM İLE 90’LARI YAŞADILAR

mirkelam armada avm konseri

Ünlü popçu Mirkelam, Armada AVM ’de gerçekleştirdiği performansı ile sevenlerinin beğenisini topladı. Armada AVM otopark alanında gerçekleşen konserde  “Her Gece Ben” şarkısı ve çektiği klip ile “koşan adam” olarak müzik dünyasında akıllara kazınan 90’lı yılların vazgeçilmez ismi Mirkelam, Ankaralı sevenlerine keyifli bir akşam yaşattı. Sahneye koşarak gelen ve “Her Gece Ben” şarkısı ile başlayan konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.  Hayranlarının yoğun katılım gösterdiği konserde, Mirkelam’ın muhteşem sahne şovu ile izleyiciler keyifli bir akşam yaşadı.
Geceye özel bir repertuar hazırlayarak, yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan hitleri ile de sevenleri ile özlem giderdi. “Kokoreç”, “Mutlu Olmak İstiyorum”, “Elma Değil Ayva”, “Tavla”, “Asuman” gibi dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren sanatçı “Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz? ile konserini sonlandırdı.
Armada AVM Eylül Konserleri, 12 Eylül’de AYHAN SİCİMOĞLU&LATİN ALL STAR, 19 Eylül’de ise GRUP GÜNDOĞARKEN ile Armada Hayat Sokağı’nda 20.30’da devam edecek

Devamını oku:
DAVETLERİN 5 YILDIZLI ADRESİ PARK L’AMORE AÇILDI

Ankara'da konferans, toplantı, düğün, davet ve organizasyonlar için kurulan Park...

figen carmikli aruni restoran luga acilisi 05.10.2013
DAVET

www.mayatta.com davet haberleri sayfası

Kapat