LiSE DEVRiYESİ 8. BÖLÜM TRT1 EKRANLARINDA

YÜZÜK SIRLARI ORTAYA ÇIKARACAK MI

Lise Devriyesi 8 'nci bölümü 4 Haziran Pazar günü TRT 1

Bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatlarını konu alan ‘ Lise Devriyesi ’nin sekizinci bölümü 4 Haziran Pazar günü TRT 1’in ekranında izleyici ile buluşacak.

Genç oyuncu kadrosu, renkli karakterleri ve konusu ile dikkat çeken dizinin yeni bölümünde, Konsey baskınından geriye sadece vekilin yüzüğü kalmıştır. Yiğit, Işıl’la birlikte yüzüğün izini sürerken Kenan ve himayesi altına aldığı Fırat ise Kerim’in tuzağına doğru sürüklenmektedir.  Yüzük, Yiğit ve Kenan’ı hiç ummadıkları bir anda ve hiç ummadıkları bir şekilde yüz yüze getirecektir.

Lise Devriyesi Dizisinin oyuncu kadrosunda; Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra; Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yapımcılığını “Eski Hikâye”, “6 Mantı” ve “Ne Münasebet” dizilerinin ve “Süper Dadı” adlı aile içi iletişim programının yapımcılığını yapan ARC Film’in üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken, senaryosunu Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan kaleme alıyor.

Devamını oku:
HiLTON iSTANBUL BOMONTi’DE 2017 HEYECANI

Hilton istanbul Bomonti, yeni yılda coşku ve eğlence dolu anlar...

CERMODERN ‘DE HAFTA SONU

Ankara'nın en önemli kültür-sanat noktalarından birisi de CerModern sanat merkezi. Sanatseverlerin...

Kapat