KAAN KıZıLKAPLAN - SETENAY KURUÇAYIRLI EVLENDİ

KAAN KıZıLKAPLAN – SETENAY KURUÇAYIRLI EVLENDİ

← →

Kaan Kizilkaplan ve Setenay Kurucayirli dugun (1)

Kaan Kızılkaplan ile Setenay Kuruçayırlı evlendi. 5 yıllık aşklarını resmiyete döken ikilinin düğününe Ankara iş ve cemiyet hayatından çok sayıda konuk katıldı. Kaan Kızılkaplan ile Setenay Kuruçayırlı’nın düğünü Ankara Gölbaşı’ndaki Capital Country Club’da gerçekleşti.

Mahmut Kızılkaplan’ın iş adamı oğlu Kaan Kizilkaplan hayatını Ertuğrul Kuruçayırlı’nın kızları TOBB Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu Setenay Kuruçayırlı ile birleştirdi. Aşklarını resmiyete döken imzaları atan çiftin mutluluğu ve heyecanı yüzlerine yansırken, şık davetliler ikilinin mutluluğuna ortak oldu.
Havai fişekler eşliğinde yürüdüler
Yaklaşık 5 yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çiftin düğünü renkli görüntülere sahne oldu. Gölbaşı’ndaki Capital Country Club’daki düğün töreninde aile büyükleri konukları karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi. Konukların yerlerini almalarının ardından ilk olarak çiftin fotoğraflarından oluşturulan slayt gösterisi izlendi. Uzun bir koridordan havai fişekler ve davetlilerin alkışları eşliğinde nikah masasına yürüyen gelin ve damat şahitlerin onayıyla mutluluklarını taçlandıran imzayı attı. Heyecanı yüzünden okunan çiçeği burnunda çift ilk dansını etti. Yeni evli çift, geç saatlere kadar aile üyeleri ve yakın dostlarıyla eğlendi.

← →

Devamını oku:
PİNK MARTİNİ CAZ FESTİVALİ’NDE SAHNE ALDI

17. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde Pink Martini sahne aldı. Binlerce...

youtube rewind turkiye 2017 en cok izlenenler - mayatta magazin haberler
YOUTUBE 2017’NİN EN POPÜLER VİDEOLARINI AÇIKLADI

2017 yılının en popüler vidyoları YouTube Rewind adıyla listelendi. İki...

Kapat