JAY-JAY JOHANSON İLE ROMANTİZM RÜZGARI ESTİ - mayatta

JAY JAY JOHANSON İLE ROMANTİZM RÜZGARI ESTİ

jayjayjohanson-istanbul-babylonÄ°sveçli ÅŸarkıcı ve söz yazarı Jay Jay Johanson Babylon sahnesinde, unutulmaz romantik ÅŸarkılarını seslendirdi. Jay-Jay Johanson’a bütün salon eÅŸlik etti. Sanatçı, Türkiye’de büyük beÄŸeni toplayan romantik ÅŸarkılarını izleyiciler hep bir ağızdan söyledi. “So Tell The Girls That I’m Back in Town”, “Far Away”, “Believe in Us” ve “Anywhere Anytime” gibi hit olmuÅŸ ÅŸarkılar sanatçının hayranları tarafından büyük beÄŸeniyle dinlendi. En son 2015 yılında “Opium” isimli albümüyle karşımıza çıkan Jay-Jay Johanson, en sevilen parçalarını ardı ardına seslendirdiÄŸi performansıyla, Ä°stanbul’dan rüzgar gibi geçti.

Romantik bir müzik dahisi Jay-Jay Johanson

Müzik kariyerine çok genç yaÅŸlarda baÅŸlayan ve yayınladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, oldukça zengin bir repertuvara sahip. Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson’un yarattığı karanlık ve mistik atmosferin cazibesi, müziÄŸinin sınırlarını geniÅŸletebilmesindeki en önemli etkenlerden biri. Farklı sanat projeleriyle de ismini geniÅŸ kitlelere duyuran yetenekli müzisyen, 1996’dan bugüne, pek çok baÅŸarılı albüme imza attı.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
Essi Güzellik Ankara iftarı - Zübeyde Acar
CENTiLMEN ERKEKLERİN MARKASI ANKARA’DA

FiLiZ YILMAZ YENİ YAŞINI KUTLADI

FENERBAHÇELiLER İNCEK TESİSLERİNDE TOPLANDI

Kapat