NECATi UTKAN ‘A JAPONYA’DAN NiŞAN

Hiroshi- Rieko Oka, Fusun Utkan,Necati Utkan, Ersin Ercin-mayattaJaponya Büyüeklçiliği’nde düzenlenen resepsiyonla Emekli Büyükelçi Necati Utkan ‘a nişan takdim edildi. İki ülke arasında dostluk köprüsü kuran Utkan, ödül için herkese teşekkür etti. Türkiye ve Japonya arasındaki dostluk ilişkilerinin geliştirilmesine sağladığı katkı nedeniyle Emekli büyükelçi Necati Utkan’a ‘Altın ve Gümüş Yıldız, Yükselen Güneş Nişanı’ verildi. Utkan’a nişanı Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Hiroshi Oka takdim etti. Japonya’nın Ankara Büyükelçiliği’nde düzenlenen resepsiyona Utkan’ın ailesi, diplomatlar, Japon konuklar ve çok sayıda davetli katıldı. 1992-1996 yılları arasında Türkiye’nin Tokyo büyükelçisi olarak görev yapan Utkan, iki ülke arasındaki dostluk ilişkilerinin geliştirilmesine ve karşılıklı anlayışın güçlendirilmesine bulunduğu katkılardan dolayı bu nişana layık görüldü.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
Gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Recep Tanıtkan , 20. kişisel fotoğraf sergisini, Pet Holding Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sundu.
DUAYEN GAZETECİ FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

Gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Recep Tanıtkan , 20. kişisel fotoğraf...

Feryal Gülman , özel bir davette Ankaralı kadınlarla buluştu.
FERYAL GÜLMAN İLE MODA VE TREND SOHBETİ

Feryal Gülman , özel bir davette Ankaralı kadınlarla buluştu. Next...

Kapat