iRiNA SHAYK ANTALYA’DA PODYUMA ÇIKTI

İrina Shayk

İrina Shayk markafoni çekimleri için kamera karşısına geçti.

Dünyanın en ünlü top modellerinden biri olan ve aynı zamanda Cristiano Ronaldo ile olan beraberliğiyle de sürekli göz önünde olan Irina Shayk, Antalya Expo Center’da podyuma çıktı. Ünlü top model İrina Shayk’ın podyumda giydiği modeller de Markafoni.com’da moda takipçileriyle buluştu.

İrina Shayk Expo Centre’daki defileye baş manken olarak çıktı. Dosso Dossi Fashion Show’un adı Rönesans döneminde yaşayan ünlü İtalyan ressam Giovanni di Niccolò de Luteri’nin sanat lakabı olan “Dosso Dossi”den geliyor. Markafoni.com’da  happy hour olarak başlayacak Dosso Dossi: Irina Shayk kampanyasında Irina Shayk’ın fuar esnasında podyumda çekilmiş kareleri de yer alıyor.

Asıl adı Irina Valerevna Shaykhlislamova olan Irina Shayk 6 Ocak 1986’da Rusya’nın Yemanzhelinsk kentinde doğdu. 19 yaşındayken Miss Chelyabinsk güzellik yarışmasını kazandı. Yeşil gözlü süper model Guess, Victoria’s Secret ve Lacoste gibi ünlü markalara modellik yaptı. Muhteşem model aynı zamanda 2014’teki Hercules filminde de Herkül’n karısı olarak rol almıştı.

 

Devamını oku:
moda tasarimci seren erdogan dogumgunu-mayatta magazin ve cemiyet haberleri
TASARIMCI SEREN ERDOĞAN YENİ YAŞINI KUTLADI

Ankara'nın sevilen isimlerinden Moda Tasarımcısı Seren Erdoğan Küplü Şehir Meyhanesi'nde...

KÖK HÜCRE NAKLİ BEKLEYEN HASTALARA MÜJDE

YARI UYUMLU VERİCİDEN NAKİL YAPILACAK Kök hücre nakli bekleyen hastaların...

Kapat