KİCK BOKSCU KARDEŞLER NAZ VE GÜLCE AYDIN

KİCK BOKSCU KARDEŞLER NAZ VE GÜLCE AYDIN

← →

gulce aydin naz aydin boks (9)

Ankaragücü eski Başkanı Cemal Aydın ile Gülennur Aydın’ın kızları, Gülce Aydın ve Naz Aydın kardeşler kick boksa merak saldı.

Cemiyetin genç kuşak temsilcilerinden olan isimler, erkeklerle özdeşleşen bu spor dalının az zamanda yüksek kalori harcamaya yardım ettiğini ve kadınlar için de iyi bir kardiyo yöntemi olduğunu düşünüyor. Eğitmenleri Murat Şirin ile objektiflerimizin karşısına geçen Aydın kardeşler, kick boks yaparken son derece keyifli vakit geçirdiklerini de belirtiyor.

Birçok farklı spor dalıyla ilgilenen ve son dönemde de hobi olarak kick boks yapmaya başlayan kız kardeşlerden Gülce Aydın ile keyifli bir spor sohbet gerçekleştirdik. Modayla da yakından ilgilenen Aydın, favori parçalarını, stil ikonlarını ve en sevdiği alışveriş adreslerini de paylaştı.

Ne kadar zamandır kick boks yapıyorsunuz?

Son 4 aydır düzenli olarak kick boks yapıyorum. İlk zamanlar haftada iki gün olarak başladığım antrenmanlarımı ilerleme kaydettikçe haftada üçe çıkarttım.

Neden pilates, tenis değil de dövüş sporu olan kick boks? Nasıl başladı bu macera?
Gülce Aydın : Ben sporu bir hobi olarak değil de bir yaşam biçimi olarak görüyorum. Bu nedenle aslında pek çok spora karşı ilgim var. Örneğin çok küçük yaştan itibaren tenis oynuyorum ve yaklaşık altı yıldır da pilates dersleri alıyorum. Son zamanlarda kardeşim Naz ile hem yüksek enerji harcayabileceğimiz hem de keyifli vakit geçirebileceğimiz farklı bir spor arıyorduk ve bu sırada kick boksu denemeye karar verdik. Böylece kick boks da yaptığım sporlar arasına eklenmiş oldu.foto galeri ikonu

← →