GÖKÇEK ÇİFTİ KADINLAR GÜNÜ ’NÜ KUTLADI

← →

ankara buyuksehir belediyesi kadinlar gunu kutlamasi. emine erdogan, aysenur islam, kadin milletvekilleri, sefireler katildi. isin karaca sahne aldi.  04.03.2015

Başkan Melih Gökçek ve Eşi Nevin Hanım konuklarını karşılarken gelinleri Hülya Hanım de yanlarındaydı. Emine Erdoğan’ın katılımıyla fuaye alanına geçen ev sahipleri ve konuklar BELMEK kursiyerlerinin hazırladığı resim sergisini gezdi. Program balo salonunda, çeşitli gösterilere devam etti.

Emine Erdoğan konuşmasına: “Tüm vefakar, cefakar, çilekeş mazlum ve mağdur kadınları yürekten selamlıyorum” diyerek başladı. Erdoğan; Kadın sorunları bir haftaya sığdırılamayacak kadar önemlidir. Özellikle kadın sözcüğünün şiddetle yan yana geldiği böylesi bir çağda, kadına karşı şiddet başta olmak üzere mücadele etmemiz gereken nice meseleler var” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam; şiddet konusuyla mücadele için yoğun mesai harcadıklarını belirtti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise; tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü ‘nü kutlayarak başladığı konuşmasında “kadına şiddet biz erkekleri utandırıyor” diyerek konuklardan alkış aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Onursal Başkanı Nevin Gökçek de “Ne zaman bir kadının cesaret ve inancıyla yol alırsa başarıya ulaşır” dedi.

Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde Işın Karaca sahne aldı. Bir ara sahneye çıkan Nevin Gökçek, gelini Hülya Gökçek’in doğum gününü kutladı. Bugün doğan konuklarını da sahneye davet eden Nevin Hanım, doğum günü olanlarla birlikte pasta kesti.

← →

Devamını oku:
RIFKI RESTORAN ‘DA MANGAL KEYFİ

Tweet Rıfkı Restoran Balgat Türkocağı Caddesi’nde hizmet veren Rıfkı Restoran,...

Kurban bayram tatili kacinmaniz gereken 10 hata - mayatta
BAYRAM TATiLi NDE KAÇINMANIZ GEREKEN 10 HATA

TweetTatil trafiği stresini yaşamak Uzun tatil haberlerinde ilk sırayı genellikle...

Kapat