GEORGE CLOONEY – AMAL ALAMUDDiN ÇİFTİ BOŞANIYOR MU!

George Clooney ’in geçtiğimiz yıl evlendiği Amal Alamuddin ile boşanma aşamasına geldiği konuşuluyor.

Evlenip boşanmayı, alışveriş gibi günlük bir aktivite haline getiren ünlü çiftlerden birisinden daha boşanma haberi geldi.

Hollywood’un yakışıklı oyuncusu George Clooney ’in geçtiğimiz yıl evlendiği Amal Alamuddin ile boşanma aşamasına geldiği konuşuluyor. Muhteşem bir düğünle evlenen George Clooney ile Lübnan asıllı Amal Alamuddin’in uluslararası bir avukata başvurdukları da konuşulanlar arasında. Boşanma gerçekleşirse ünlü aktör Clooney’in 200 milyon dolar nafaka ödeyeceği belirtiliyor. Evlendikten yaklaşık bir ay sonra boşanmayı düşünmeye başlayan çift, ilişkilerini ancak bir yıl yürütebilmiş. Boşanma kararının, çiftin birbiriyle uyumsuz yaşam tarzından kaynaklandığı belirtiliyor. Amal Alamuddin’in çocuk doğurmak istemesi, Clooney’in ise istememesi boşanma kararının en büyük sebebi. Bir diğer sebep ise Amal Alamuddin’in George Clooney’in Hollywood camiasından arkadaşlarına karşı mesafeli davranışları. Amal Alamuddin ile ilgili şaşırtıcı bir dipnot mevcut. Amal Alamuddin en son, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde (AİHM) görülen temyiz duruşmasında İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek’e karşı Ermenistan’ın hukuk ekibinde yer almıştı.

Devamını oku:
Mehdi Ayari , barış okan belovacıklı
ŞAMPİYON ASYA KAPLANI MEHDi AYARi AÇILIŞTA

TweetAsya Kaplanı olarak anılan vücut geliştirme dünya şampiyonu Mehdi Ayari...

Murat Tarman, Elvan Meyhanecioğlu-Rupen Meyhanecioğlu, Şahan Gökbakan, Togan Gökbakar - Deniz Yatçılık 20. Yıl 22.02.2018
DENiZ YATÇıLıK SEKTÖRDEKİ 20. YILINI KUTLADI

TweetDeniz Yatçılık 20. Yaşını Boat Show Eurasia’da düzenlediği özel parti...

Kapat