15 TASTE FESTiVALi'NDE ŞEFLERE ÖDÜL - mayatta

15 TASTE FESTiVALi’NDE ŞEFLERE ÖDÜL

etihad_airways_dunya_apindaki_sefleri_bir_araya_getirdi_mayatta_1Etihad Airways, 15 Taste Festivali ile gastronomi alanındaki yetenekleri “Taste of Abu Dhabi”de ödüllendirdi. Finalde dünya çapındaki birinci sınıf şefler bir araya geldi.

Etkinlikte 10 ünlü şef, sıra dışı pişirme teknikleri ve yaratıcı içeriklerle hazırladı. Şefler, Etihad Airways’in gastronomi alanındaki yaklaşımından örnekler sunmak için yarıştı. Etihad Airways’in Uçan Şef’i ile gastronomi alanında tanınmış isimler ve Taste Festival temsilcisinden oluşan jüri, her tabağı özenle değerlendirdi.

Gastronomi konusunda son derece iddialı olan Etihad Airways’in hâlihazırda hizmet veren 235 Uçan Şef’i bulunuyor. Uçan Şefler First Class’ta seyahat eden konuklarına à la carte yemek deneyimi yaşatabilmek için gastronomi alanındaki tecrübelerini kullanıyor. 495 kişilik Yeme-İçme Müdürü ekibi ise Business Class’ta seyahat eden yolculara modern ve sağlıklı àla carte önerileri sunuyor.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
peri-masalı -filmine-renkli-gala-mayatta-magazin-haber
PERİ MASALI’NA RENKLİ GALA

Emre Kızılırmak ve Burcu Kıratlı’nın başrolünü paylaştığı, gerçek bir hikayeden...

rusya milli gunu 2017-sergey panov-maxim sidorka-natalya sidorka-Aydovr-gasigulin-Svetlana Gasigulin-mayatta
RUSYA MiLLi GÜNÜ ‘NDE ANDREY KARLOV ANILDI

Rusya Milli Günü , Rusya’nın Ankara Büyükelçiliği’nde verilen resepsiyonla kutlandı....

Kapat