EFE BEZCi – ÇAĞLA BAYKAM ÇiFTi EVLENDi

← →

cagla baykam ile efe bezci ciragan sarayinda evlendi-mayatta-magazin-haber (2)Çağla Baykam ve Efe Bezci Çırağan Sarayı’nda düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve eşi Kadriye Bezci’nin oğulları Efe Bezci ile KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Baykam ve eşi Handan Baykam’ın kızı Çağla Baykam, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen masalsı bir düğünle aşklarını taçlandırdılar. Görkemli düğüne, İstanbul ve Ankara iş, siyaset, sanat ve cemiyet dünyasından birçok seçkin isim katıldı. Gecede 600 konuk yer aldı.Nikah sonrası Golden Gate’te yapılan kokteylde çift, kemancılar eşliğinde dansa başlarken özel düğün yemeğinde Lara ve Enbe orkestrası yer aldı. After party’de de Mahmut Orhan DJ kabinine çıkarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Dünyayı gezmeyi ve keşfetmeyi seven çift balayı için Meksika’nın Cancun ve Tulum ile Miami Key West’i seçti.

Çağla Baykam ve Efe Bezci’nin düğününün gerçekleştirildiği Çırağan Sarayı’nın muhteşem boğaz manzaralı Balo salonu büyülü havası ile şık bir salon düğününe dönüştü. Düğünde, elegan ve şık bir atmosfer yaratıldı. Romantik bol ayna ve kristal avizelerle buluşan nikah alanında da çiftin davetiyelerinde de kullanılan tek gül konsepti kullanıldı. Çağla Baykam’ın gelinliği Yıldırım Mayruk imzasını taşırken, evden çıkış ve after party gelinlikleri de Raşid Bağzıbağlı tarafından özel olarak tasarlandı. Damatlık da Derviş Bağzıbağlı tarafından tasarlandı.

← →