DiRiLiŞ ERTUĞRUL 79’UNCU BÖLÜMÜNDE BÜYÜK PAZARLIK

Diriliş Ertuğrul 79 ’uncu bölümü 1 Mart Çarşamba günü TRT 1’de ekrana geliyor. 79’uncu bölümde, Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür.

Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki, Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır.

ASLIHAN MAĞARADAN KURTULABİLECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul 79 ’uncu bölümü’nde; Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki, Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır? 

Devamını oku:
ÖZGÜN ÇOBAN İLE AYLA KARA NİŞANLANDI

Ankara’da çekilen "Beni Affet" dizisinin sevilen oyuncusu Özgün Çoban 1...

kadin ve genclik platformu geleneksel yilbasi kutlamasi-best apat otel-12.12.2018
2019’A MERHABA DEDİLER

Kadın ve Gençlik Platformu ’nun yönetim kurulu ve üyeleri yeni...

Kapat