DiRiLiŞ ERTUĞRUL ’DA VAKİT ADALET VAKTİ -mayatta dizi haber

DiRiLiŞ ERTUĞRUL ’DA VAKİT ADALET VAKTİ!


Diriliş Ertuğrul 75 . Bölümünde; Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a yıkmak niyetiyle Lazkaris’i Çavdar Obasına gönderen Vasilius, hain emellerinde başarıya ulaşmış gözükmektedir.

Lazkaris,  Ertuğrul ve Aliyar’ın konuşturmaları neticesinde bu cinayeti ona Ural’ın yaptırdığını söylemiştir. Bu itirafı duyduğunda irkilen Aliyar, Ertuğrul’un yanında yer alacak mı?

Tekfur cinayetiyle alakası olmadığı halde şimdi büyük bir tehlikenin içinde olan Ural, bu durumdan kurtulabilecek midir? Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Candar, Aslıhan, Çolpan ve Kutluca’nın tutumu ne olacak?

Saadettin Köpek amacına ulaşabilecek mi ?

Saadettin Köpek sonunda istediği cevabı almış, Aslıhan evlenmeye razı olmuştur. Fakat Lazkaris’in itirafı bütün obayı karıştıracak mahiyette. Ayrıca Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evlendirileceği vaadiyle avutulan Batuhan bu evliliğe asla razı gelmeyecek. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, bu sorunları aşarak Aslıhan’la nikahlanabilecek mi?

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
BALAYI, ALAYI…..

Evleniyorsun… Gelinliğin muhakkak Elie Saab’dan Bekarlığa veda kıyafetin kesinlikle Zuhair...

Norvec Krali V. Harald, Abdullah Gul Kralice Sonja, Hayrunnisa Gul (1)
NORVEÇ KRALI ANKARA’DA SERGİ AÇILIŞINDA

Norveç Kralı Sergi Açılışında. Yirminci yüzyılın en üretken ve yaratıcı...

Kapat