DiRiLiŞ ERTUĞRUL ’DA VAKİT ADALET VAKTİ!


Diriliş Ertuğrul 75 . Bölümünde; Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a yıkmak niyetiyle Lazkaris’i Çavdar Obasına gönderen Vasilius, hain emellerinde başarıya ulaşmış gözükmektedir.

Lazkaris,  Ertuğrul ve Aliyar’ın konuşturmaları neticesinde bu cinayeti ona Ural’ın yaptırdığını söylemiştir. Bu itirafı duyduğunda irkilen Aliyar, Ertuğrul’un yanında yer alacak mı?

Tekfur cinayetiyle alakası olmadığı halde şimdi büyük bir tehlikenin içinde olan Ural, bu durumdan kurtulabilecek midir? Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Candar, Aslıhan, Çolpan ve Kutluca’nın tutumu ne olacak?

Saadettin Köpek amacına ulaşabilecek mi ?

Saadettin Köpek sonunda istediği cevabı almış, Aslıhan evlenmeye razı olmuştur. Fakat Lazkaris’in itirafı bütün obayı karıştıracak mahiyette. Ayrıca Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evlendirileceği vaadiyle avutulan Batuhan bu evliliğe asla razı gelmeyecek. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, bu sorunları aşarak Aslıhan’la nikahlanabilecek mi?

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
GüZiDE DURAN MODELLİK VE KARİYERİNİ ANLATTI

TweetGüzide Duran modellik ve kariyer üzerine konuşmak üzere Ankara’ya geldi....

ANKARA CEMiYETi YARDIM İÇİN TOPLANDI

TweetKanser hastası çocuklara yardım sağlamak amacıyla Ahsen Demirci Wellness Club ’ın...

Kapat