DiRiLiŞ ERTUĞRUL 73. BÖLÜMDE AŞK KIVILCIMLARI

DiRiLiŞ ERTUĞRUL 73. BÖLÜMDE AŞK KIVILCIMLARI

Diriliş Ertuğrul 73. bölüm ‘de Burçin Abdullah, Diriliş ‘Ertuğrul’ Helena karakteri ile obaya dahil olacak.

Yeni bölümünde büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpları düştükleri tuzaktan habersiz olarak kalede mahsur kalmıştır. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Kaleden alplarıyla birlikte nasıl sağ çıkacaktır? Bu durumu haber alan Candar, Köpek ve Ural ne şekilde davranacaktır?

Her türlü tuzağı zekasıyla ve bileğinin gücüyle def etmeyi başaran Ertuğrul sultana verdiği söz gereği kılıcını kullanmamaktadır fakat düşman saldırılarını arttırmaktadır. Ertuğrul’un bu saldırılara karşı yeni stratejisi ne olacaktır?

Diriliş Ertuğrul

Aşk Kıvılcımları!

Diriliş Ertuğrul 73. bölümde; Candar Bey’in evinde misafir olan Sadettin Köpek, Aslıhan’a karşı duygusal bir yönelim içerisindedir. Bunu fark eden Ural, Sadettin Köpek’i evliliğe teşvik eder. Saadettin Köpek ne yapacaktır? Aşka susamış olan Bamsı’nın gönlü mucize şekilde karşısına çıkmış Helena’ya kaynar. Helena ise Bamsı’yı kendilerinin kervanına saldıran kişi olarak bilmektedir. Helena gerçeği öğrenecek midir? Bamsı’nın duyguları karşılık bulacak mıdır?

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI:

Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
9 MAYIS AB GÜNÜ ’NDE RENKLİ KUTLAMA

9 Mayıs AB Günü Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı....

Elysee Antlasmasi 55 yil (1)
ELYSEE ANTLAŞMASI’NIN 55. YILI ANKARA’DA KUTLANDI

Elysee Anlaşması’nın 55. Yıldönümü Ankara’da özel bir yemek düzenlendi. Fransa...

Kapat