ERTUĞRUL BEY AKLI VE GÖNÜL ARASINDA KALACAK

Diriliş Ertuğrul 71 . bölümünün tekrarı ile ekrana gelecek dizide Ertuğrul Bey aklı ve gönlü arasında kalırken Candar Bey’in beklenmeyen teklifi ile karşılaşacak.

Ertuğrul Bey civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle kendisine kızıyla evlenmesi teklifinde bulunan Candar Bey ve Halime arasında kalacak. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey aklı ve gönlü arasında karar vermek zorunda kalacaktır

Davetsiz Misafir

Pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar veren Ertuğrul Bey için toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek, yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşecektir.

Dinmeyen ihtiras

Ural sinsi planlarına ara vermeden devam ederken Batuhan’ın getireceği haberle şoke olacak ve Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağını kuracaktır. Ona göre bu tuzak, ona hem altın hem de pazarın anahtarını getirecektir.

Devamını oku:
NAGiHAN ÇOL ’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Nagihan Çol ’un doğum gününde eşi Sefa Çol sürpriz bir...

yasemin özilhan ipekyol kolesiyon tanitimi kentpark avm mayatta haberler
YASEMiN ÖZiLHAN iPEKYOL KOLEKSİYONUNU TANITTI

Yasemin Özilhan ipekyol için tasarladığı koleksiyonun tanıtım için Ankara’ya geldi....

Kapat