DiRiLiŞ ERTUĞRUL 68. BÖLÜMÜ'NDE NELER OLUYOR?

DiRiLiŞ ERTUĞRUL 68. BÖLÜMÜ’NDE NELER OLUYOR?

dirilis-ertugrul-68-bolum-fragman-ozetSimon, kurnazca hamle yaparak, iki obayı birbirine düşürecek bir hamle yapar. Amanda’yı Kayı Obasına getirerek iki obayı da kavuracak ateşin fitilini ateşlemiştir. Simon’un bu hamlesine, Erturğul’un da karşı hamlesi vardır. Öte yandan suçun tek faili olarak görülen Amanda’yı, eşkıyaların yerini Aliyar’a söylemiş olması kurtarabilecek mi?

Kirli Planı Bozan Başka Bir Kirli Plan…

Kirli planının işlemesiyle keyfi yerine gelen Ural, bir anda Amanda’yı eli bağlı olarak karşısında bulur. Simon’un başka bir planı vardır… Simon’un beklenmeyen bu hamlesine öfkelenen Ural, bu hamleyi ihanet olarak görür.

Amanda kozunu oynayan Ural’ın keyfini kaçıracak bir gelişme yaşanır. Devreye soktuğu planıyla Ural’ın nefretini kazandığının farkında olan Simon, Ural hakkındaki planlarında başarılı olacak mı? Öte yandan Simon ve tapınakçıları göz hapsinde tutan Turgut’u büyük bir tehlike beklemektedir.

Yaşanan hadiselerin Çavdar Otağında da yansımaları olur. Candar Bey, bu gelişmeler karşısında çocukları hakkında sürpriz bir karar alır. Ertuğrul’a içten içe sevda besleyen Aslıhan’ı bu hususta bekleyen sürpriz gelişme ne olacak?

Devamını oku:
TED SENFONi ORKESTRASI’NA ÜNLÜ SOLiSTLER

TED Senfoni Orkestrası'nın geleneksel yeni yıl konseri’nde Mert Fırat ve...

hamilelikte dikkat edilmesi gerekenler-MAYATTA
HAMiLELiKTE DİKKAT EDİLECEK BAZI UNSURLAR

Bebek istiyorsanız bu sebzeyi tüketin! Yapılan araştırmalar folik asit deposu...

Kapat