KAYTAN DUDAK BAŞKENTLİLERİ EĞLENDİRDİ

KAYTAN DUDAK BAŞKENTLİLERİ EĞLENDİRDİ

demet tuncer kaytan dudak panora konser (1)

Ünlü oyuncu Demet Tuncer ‘in Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan stand up müzikal gösterisi Panora yaz konserleri kapsamında gerçekleşti. Çok sayıda seyircinin takip ettiği performans katılımcılardan alkış toplarken Demet Tuncer hem eğlendirdi hem de geniş bir repertuvar sundu.

TÜRKİYE’DE İLK OLMA ÖZELLİĞİ

Panora AVM yaz konserleri kapsamında ünlü oyuncu Demet Tuncer’i ağırladı. Demet Tuncer’in Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip “Kaytan Dudak” stand up müzikali Başkentliler’den tam puan aldı. Panora AVM’nin girişindeki merdivenlerde gerçekleşen etkinliğe çok sayıda ziyaretçi katıldı. Akşam 8 buçukta sahne alan Demet Tuncer gelenlere eğlenceli bir gece yaşattı.

GENİŞ REPERTUVAR

Kaytan Dudak isimli performansında hem şarkı söyleyip hem de stand up gösterisi sunan Demet Tuncer’in performansı ayakta alkışlandı. Poptan saza, türküden caza oldukça geniş bir repertuvarı olan Kaytan Dudak Başkentliler’den de beğeni toplamayı bildi.

demet tuncer kaytan dudak panora konser (2)

Devamını oku:
OSCAR ÖDÜL TÖRENi 88. KEZ DÜZENLENDİ

Oscar Ödül leri 88. Kez sahiplerini buldu. Akademi Ödülleri olarak...

Andrew Monachan, Artuğ Aysal-Hilal Aysal, Julian Jenkins-Paul Hackett - yeni rolls-royce phantom istanbul lansmani - 19.02.2018 mayatta magazin cemiyet haberleri
YENi ROLLS-ROYCE PHANTOM İSTANBUL’DA TANITILDI

Yeni Rolls-Royce Phantom İstanbul Hypnos Club'da düzenlenen davet ile tanıtıldı....

Kapat