DEMET AKTAŞ : HAYALLERİM VARSA BEN DE VARIM

← →

Türk pop müziğinin renkli isimlerinden Demet Aktaş o kedi şarkısıyla...PLANLADIĞINIZ YENİ BİR PROJE VAR MI?

Demet Aktaş : Biraz yurt dışında projeler yapmak istiyorum. Hatta önemli antlaşmalar içerisindeyiz bir süredir. Tabi önce Avrupa’nın bir nabzını ölçmemizde fayda var. Bu yüzden mayıs ayı içerisinde Avrupa Turnesi’ne çıkacağız. Oradaki nabzı ölçtükten sonra sürpriz bir isimle her an düet yapabiliriz. Ama Avrupa konserleri öncesinde İsrail’de büyük bir konser vereceğiz.

SOSYAL MEDYANIN BÜYÜK BİR ETKİSİNİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Demet Aktaş : Sosyal medya bizim işimizin artık çok büyük bir parçası. Birçok müzik kanalı radyosu dopal olarak klibin sosyal ortamdaki gücünü merak ediyor ve tıklanmaları bilmek istiyor. Bu yüzden klibin izlenme sayısı çok önemli oluyor. Gel gör ki bu yüzden sahte tıklanmalar oldukça arttı. Yalnız iyice abarttılar düşünün Türkiye’nin nüfusu’nun üstünde bir tıklanmanın yer aldığı klipleri. Ben sadece gülüyorum. Bu artık kendi kendine kandırmak oluyor. Ama reklam satın alanlara sözüm yok. Sonuçta orijinal hareketlilik lazım olabiliyor. Onları yapanlara hiç sözüm yok. Gerçi kim ne yapmış herkes biliyor.

SEKTÖRDE KIRILDIĞINIZ KİŞİLER OLDU MU?

Demet Aktaş : Kırıldığım hiç kimse yok aslında şahsi olarak. Fakat önümü kesmek isteyenler oldu tabi. Olmaz mı? Uğraşanlar, fesatlık yapanlar… Allah onların şerrinden korusun beni.

EN BÜYÜK DESTEKÇİNİZ KİM OLDU?

Demet Aktaş : En büyük destekçim Cihan Okan oldu. Sağolsun. Ozan Doğulu’da çok destek verdiler. Menajerlerim Cihan Tükel ve Mert Tükel de öyle. Benim için ellerinden geleni yapan o muhteşem iki kardeş iyiki onlarla çalışıyorum. Ekibim yanımda olsun gerisi önemli değil. Olanında olmayanında canı sağolsun.

YENİ İMAJINIZDAN BAHSEDEBİLİR MİSİNİZ?

Demet Aktaş : Yeni imajımı Ozan Doğulu belirledi. Biraz fazla iddialı bir tarz oldu ama işimizde öyle değil mi zaten. Bir kişinin tarzı karakterini belirler. Bizim tarzımızda işimizin renginde oldu diyebilirim. Oldukça güzel tepkiler alıyorum. Sanırım bir süre daha bu tarzlarda devam edeceğim. Hem stayling açısında hem de okuduğum şarkılarım az çok bu tatta olacak.

HOBİLERİNİZ VE FOBİLERİNİZ NELERDİR?

Demet Aktaş : Klasik olacak belki ama en büyük hobim sahnede şarkı söylemek. Aşığım işime. En büyük fobim ise panik atak korkusudur.

EN BÜYÜK HAYALİNİZ NEDİR?

Demet Aktaş : Hayallerimin ucu yok aslında. Tabiki şuan için en büyük hayalim   Harbiye açık havada konser vermek. Onu başardıktan sonrada daha fazlasını isteyeceğim muhtemelen.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE YAKLAŞIMINIZ NEDİR?

Demet Aktaş : Her türlü sosyal sorumluluk projesinde seve seve yer alırım. Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım. Ama bu tarz önemli projelerin reklam aracı olarak kullanılmasına karşıyım. O yüzden bu projelerde yer aldığımda sosyal medyada fazla paylaşımlarda bulunmam. Önemli olan gönlümün huzuru.

OYUNCULUK TEKLİFLERİ ALIYOR MUSUNUZ? NASIL BAKIYORSUNUZ?

Demet Aktaş : Bir dönem oyunculuk yaptım. Tiyatro eğitimi aldığım zaman Beyaz Şov’da skeçlerde oynuyordum. Müziğe yönelince oyunculuğa ara verdim. Ama teklif alırsam yeniden oynamayı çok isterim. Oyunculuğun da değişik bir enerjisi var ve bana iyi geliyor.

MÜZİK DIŞINDA UĞRAŞTIĞINIZ BAŞKA BİR ALAN VAR MI?

Yukarıda da bahsettiğim gibi bir dönem oyunculuk yapıyordum. Müzik hayatıma girdiği dönemden itibaren sadece müzik ile yaşıyorum. Ama bazen kendim için farklı tasarımda kıyafetler aksesuarlar dikiyorum. Çok hoşuma gidiyor.

← →

Devamını oku:
ÇOCUKLAR İÇİN FİNCAN TASARLADILAR

Tweet

MERT ASLAN adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ tanıtım Pera Palace Hotel-23.04.2018
MERT ASLAN adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ KOLEKSİYONUNU TANITTI

Tweet

Kapat