CHARLiE’NiN MELEKLERi ’NE İSTANBUL’DA GALA

← →
Metin Sen-Asli Sen-Enver Varol-ipek Varol-Eda Kosif-Selim_Kosif-charlienin melekleri istanbul gala-05.12.2019

Metin-Aslı Şen, Enver-İpek Varol, Eda-Selim Kosif

Charlie’nin Melekleri filminin ön gösterimi ve gala daveti İstanbul’da gerçekleştirildi.

Four Seasons Hotels Istanbul’da düzenlenen kokteyl ve filmin ön gösteriminde, cemiyet, sanat ve sinema dünyasından ünlü isimler bir araya geldi. Konuklar film sonrasında Şirin Ediger’in müzikleri ile keyifli saatler geçirdi.

Charlie’s Angels/Charlienin Melekleri filminin tanıtım galası Kanyon Cinemaximum’da düzenlendi. İpek Özilhan Özkan, Aslı-Metin Şen, İpek-Enver Varol, Eda- Selim Kosif, Füsun Kuran, Gizem Tatlıcı, Boran Kuzum, Meriç Aral davette dikkat çeken isimlerin başında geldi.

Başrollerini Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska, Elizabeth Banks, Djimon Hounsou, Sam Claflin, Noah Centineo ve Patrick Stewart üstlenirken yönetmenliğini Elizabeth Banks’in yaptığı filmin galasında; gösterimin ardından dj performansı gerçekleştirildi. Charlienin Melekleri filminin galasının ve ön gösterimin ardından konuklar için özel olarak düzenlenen partide Şirin Ediger konuklara filmin heyecanını yansıtan müziklerle keyifli anlar yaşattı.

← →

Devamını oku:
KANSERLE SAVAŞAN BİTKİ FİLİZLERİ

Tweet2007 yılında Tıbbi Bitkiler üretmek amacıyla kurulan AgriMed Biyoteknoloji 2012...

Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına Raffles İstanbul Zorlu Center’ da bir etkinlik düzenlendi.
YILDIZLAR ÇOCUKLAR İÇİN BULUŞTU

Tweet Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı...

Kapat