CEMİYETİN ÜNLÜ KADINLARI TÜRK KAHVESİ İÇİN BULUŞTU

CEMİYETİN ÜNLÜ KADINLARI TÜRK KAHVESİ İÇİN BULUŞTU

Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD) ile Starbucks, Türk Kahvesi tutkunlarının damak tadına en uygun lezzeti bulmak için biraraya geldiTürk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD) ile Starbucks,  Türk Kahvesi tutkunlarının damak tadına en uygun lezzeti bulmak için biraraya geldi.

Starbucks, TKKAD ile birlikte özenle seçilen çekirdeklerden oluşan harmanı Veranda’yı Türk Kahvesi severlerin beğenisine sunarken, düzenlenen tanıtım toplantısına cemiyetin ünlü kadınlarının ilgisi yoğun oldu.

Starbucks ve Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD), Türk kahve severlerin damak tadına en uygun lezzeti bulmak için önemli bir iş birliği yaptı. Starbucks, 13 Ekim’den itibaren Türk Kahvesi’ni TKKAD tarafından onaylanan çekirdek harmanı Veranda ile hazırlayacağını duyurdu.

Veranda’nın tanıtımı için düzenlenen toplantıya; aralarında iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Siren Ertan, Etel Baler, Nazlı Yazıcı, Ahu Orakçıoğlu, Meral Yazıcı,  Yonca Ebuzziya, Zeynep Üstünel, Gülden Büyükuçak, Berrin Okçu, Ebru Karaçam, Didem Bağrıaçık, Aytül Fıratoğlu, Ayten Danışman, Sinem Güngör, Pelin Atay Kuran, Hülya Eltemur,  Sibel Kerimoğlu, Begüm Özer ve Füsun Çevikel Kuran’ın da bulunduğu geniş bir davetli grubu katıldı.

Etel Baler’e Küçük Sürpriz

Doğum gününde davete katılan Etel Baler’e Starbucks küçük bir sürpriz yaptı ve pasta kesildi.

Devamını oku:
Pakistan Savunma Günü resepsiyonu resepsiyonu ankara 2014 atli otel
PAKiSTAN SAVUNMA GÜNÜ KUTLANDI

Pakistan’ın AnkaraBüyükelçisi Haroon Shaukat, Atlı Otel’de gerçekleştirilen Pakistan Savunma Günü...

oğuz mehmet kaplan, sarah rambacher düğün mayatta haberler
OĞUZ MEHMET KAPLAN – SARAH RAMBACHER GÖCEK’TE EVLENDİ

Genç iş adamı Oğuz Mehmet Kaplan , Alman asıllı Sarah...

Kapat