ÇAĞLA BAYKAM - EFE BEZCi NİŞANLANDI - Mayatta

ÇAĞLA BAYKAM – EFE BEZCi NİŞANLANDI

← →

Efe Bezci - Çağla Baykam Nişan töreni - mayatta magazin cemiyet ve sosyal yaşam haberleriKAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını attı.

Genç çift, Baykam ailesinin Ankara’da bulunan villasının bahçesinde gerçekleşen nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Londra’da romantik bir evlilik teklifi ile mutluluklarını taçlandıran çift, aşklarını ailelerinin huzurunda resmiyete döktü.

Dünya Sanat Birlikleri Başkanı Bedri Baykam, nişan kurdelesini kesip nişan yüzüklerini takarken yaptığı sıcak konuşma konuklara duygusal anlar yaşattı.

Nişan töreni için hazırlanan gecede davetliler melek kostümlü kemancılar tarafından karşılandı. Piyano ve keman dinletisi eşliğinde sunulan akşam yemeğinin ardından konuklar orkestra, dans şovları ve havai fişek gösterileri ile devam eden gecede keyifli anlar yaşadılar.

After party’de sahne alan DJ Wolfson’un performansı davetlilere farklı ve eğlenceli bir gece yaşatırken, Çağla Baykam- Efe Bezci çifti pozitif enerjileri ile büyüledi.

← →

Devamını oku:
CHEVENiNG BURSiYERLERiNE ÖZEL DAVET

Birleşik Krallık’ta eğitimlerini başarı ile tamamlayıp Türkiye’ye dönen mezunlar şerefine,...

köksal eğitim vakfı - bazen de sanat eğitim içindir
BAZEN DE SANAT EĞİTİM İÇİNDİR

Köksal Eğitim Vakfı (KEV)’nın ev sahipliği yaptığı ‘Bazen de sanat...

Kapat