3 BOYUTLU EĞİTİM İÇİN BÜYÜKELÇiLiK KONSERi - mayatta

3 BOYUTLU EĞİTİM İÇİN BÜYÜKELÇiLiK KONSERi

← →
Marion Erdmann, Fehime Çiçek Altunseçen

Marion Erdmann, Fehime Çiçek Altunseçen

Ankara Koru Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Büyükelçilik Konseri etkinliğine bu yıl Alman Elçiliği ev sahipliği yaptı.

Almanya’nın Ankara Büyükelçiliği’nin bahçesinde düzenlenen etkinliğe Büyükelçi Martin Erdmann ve Eşi Marion Erdmann ile Koru Rotary Başkanı Fehime Çiçek Altunseçen ev sahipliği yaptı.

Ankara Koru Rotary Kulübü tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Büyükelçilik Konseri , Almanya’nın Ankara Büyükelçiliğinin bahçesinde yapıldı. Geçen yıl İngiliz Elçiliğinde düzenlenen etkinlikten toplanan gelir ile Mamak’taki bir devlet okuluna 3 Boyutlu Eğitim Sistemi kuruldu. Projenin başarılı olması sebebiyle bu yılki etkinlikten elde edilen gelir de daha fazla okula 3 Boyutlu Eğitim Sistemi kurmak için harcanacak.

Büyükelçilik Konseri etkinliğine katılanlar arasında İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore ve eşi Maggie Moore, İsrail’in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh de katıldı. Gecenin açılış konuşmasını Erhan Yalçın yaptı. Ardından ev sahibi Büyükelçi Martin Erdmann’ın Eşi Marion Erdmann konuştu. Büyükelçi Erdmann’ın dışişleri’ne çağrılması sebebiyle ev sahibi olarak konuşmayı Marion Erdmann yaptı. Fehime Çiçek Altunseçen de Koru Rotary Başkanı olarak konuşmasını yaptı.

Sahneye çıkan Sütlü Kakao Grubu’nun müzikleri eşliğinde dans eden katılımcılar, çimler üzerinde dans edip eğlenmenin keyfini çıkardı.  

← →

Devamını oku:
ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ’NDE YILDIZLAR GEÇİDİ

Televizyon ve müzik dünyasının ‘en iyi’ isimlerine ödüllerinin verildiği Pantene...

Casa&Chic açılış
CASA&CHiC AÇILIŞI ÜNLÜ İSİMLER BULUŞTU

Casa&Chic adıyla kurulan mağazanın açılışına ünlü isimler katıldı. İç mimar...

Kapat