3 BOYUTLU EĞİTİM İÇİN BÜYÜKELÇiLiK KONSERi - mayatta

3 BOYUTLU EĞİTİM İÇİN BÜYÜKELÇiLiK KONSERi

← →
Marion Erdmann, Fehime Çiçek Altunseçen

Marion Erdmann, Fehime Çiçek Altunseçen

Ankara Koru Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Büyükelçilik Konseri etkinliğine bu yıl Alman Elçiliği ev sahipliği yaptı.

Almanya’nın Ankara Büyükelçiliği’nin bahçesinde düzenlenen etkinliğe Büyükelçi Martin Erdmann ve Eşi Marion Erdmann ile Koru Rotary Başkanı Fehime Çiçek Altunseçen ev sahipliği yaptı.

Ankara Koru Rotary Kulübü tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Büyükelçilik Konseri , Almanya’nın Ankara Büyükelçiliğinin bahçesinde yapıldı. Geçen yıl İngiliz Elçiliğinde düzenlenen etkinlikten toplanan gelir ile Mamak’taki bir devlet okuluna 3 Boyutlu Eğitim Sistemi kuruldu. Projenin başarılı olması sebebiyle bu yılki etkinlikten elde edilen gelir de daha fazla okula 3 Boyutlu Eğitim Sistemi kurmak için harcanacak.

Büyükelçilik Konseri etkinliğine katılanlar arasında İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore ve eşi Maggie Moore, İsrail’in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh de katıldı. Gecenin açılış konuşmasını Erhan Yalçın yaptı. Ardından ev sahibi Büyükelçi Martin Erdmann’ın Eşi Marion Erdmann konuştu. Büyükelçi Erdmann’ın dışişleri’ne çağrılması sebebiyle ev sahibi olarak konuşmayı Marion Erdmann yaptı. Fehime Çiçek Altunseçen de Koru Rotary Başkanı olarak konuşmasını yaptı.

Sahneye çıkan Sütlü Kakao Grubu’nun müzikleri eşliğinde dans eden katılımcılar, çimler üzerinde dans edip eğlenmenin keyfini çıkardı.  

← →

Devamını oku:
DOWN SENDROMUNA ALIŞVERİŞLE SAVAŞ

Down Sendromu Derneği tarafından Addresistanbul’da düzenlenen kermeste cemiyet hayatının ünlü...

Kurban bayram tatili kacinmaniz gereken 10 hata - mayatta
BAYRAM TATiLi NDE KAÇINMANIZ GEREKEN 10 HATA

Kurban Bayramı ’nı da içine alan bu 10 günlük bayram...

Kapat