BREZiLYA POPOSU KADINLAR ARASINDA POPÜLER

Brezilya Poposu en gözde estetik - mayatta sağlıklı yaşam haberleri - 03.06.2018

Uzm. Dr. Ramazan Güler, yaz mevsimi öncesinde en fazla gerçekleştirilen estetik uygulamaların başında gelen Brezilya Poposu estetiği hakkında bilgiler verdi.

2018 yazı henüz başladı ancak görünümüne önem verenler çoktan önlemini aldı bile. Sıkı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, son dönemin gözde estetik uygulaması Brezilya Poposu estetiği ile istedikleri görünüme kavuşmayı hedefliyor.

Jennifer Lopez, Beyonce, Kim Kardashian gibi kalkık ve şekilli kalçalarıyla tanınan pek çok ünlü isim, kadınsı görünümleri ile ilham veriyor.

Kalkık ve şekilli popolar için en fazla önerilen yöntem, diğer dolgu maddelerine kıyasla daha yumuşak ve esnek olduğu için yumuşak dokularla uyumlu doğal görünüm elde edilmesine de olanak sağlıyor. Sudan elde edilen jel yapısı ile lokal anestezi altında, şırınga ile enjekte edilen dolgu, işlem sonrasında iz kalmaması, iyileşme süresinin kısa olması ve yer değiştirmemesi avantajları ile tercih ediliyor. 5 ila 8 yıl arasında kalıcılık sağlayan uygulama, kalça şekillendirmenin yanı sıra çarpık bacakların düzeltilmesi, meme büyütme, yüzde ya da vücudun diğer yumuşak dokularındaki asimetri düzeltmelerinde de sıklıkla kullanılıyor.

 

Devamını oku:
ben-hur filmi yeniden cekiliyor
11 OSKARLI BEN-HUR YENİDEN ÇEKİLİYOR

Tam 11 Oscar ödülü kazanan 1959 tarihli film Ben-Hur yeniden...

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ulaş Özdemir, yaz mevsimi dendiğinde akla ilk gelen şeylerden birinin taze meyveler olduğunu belirtti. Özdemir, yaz mevsiminde ilk akla gelen 5 meyveyi ve faydalarını açıkladı.
5 YAZ MEYVESi VE FAYDALARI

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ulaş Özdemir, yaz mevsiminde ilk akla gelen...

Kapat