< script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"> BREZiLYA POPOSU KADINLAR ARASINDA POPÜLER

BREZiLYA POPOSU KADINLAR ARASINDA POPÜLER

Brezilya Poposu en gözde estetik - mayatta sağlıklı yaşam haberleri - 03.06.2018

Uzm. Dr. Ramazan Güler, yaz mevsimi öncesinde en fazla gerçekleştirilen estetik uygulamaların başında gelen Brezilya Poposu estetiği hakkında bilgiler verdi.

2018 yazı henüz başladı ancak görünümüne önem verenler çoktan önlemini aldı bile. Sıkı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, son dönemin gözde estetik uygulaması Brezilya Poposu estetiği ile istedikleri görünüme kavuşmayı hedefliyor.

Jennifer Lopez, Beyonce, Kim Kardashian gibi kalkık ve şekilli kalçalarıyla tanınan pek çok ünlü isim, kadınsı görünümleri ile ilham veriyor.

Kalkık ve şekilli popolar için en fazla önerilen yöntem, diğer dolgu maddelerine kıyasla daha yumuşak ve esnek olduğu için yumuşak dokularla uyumlu doğal görünüm elde edilmesine de olanak sağlıyor. Sudan elde edilen jel yapısı ile lokal anestezi altında, şırınga ile enjekte edilen dolgu, işlem sonrasında iz kalmaması, iyileşme süresinin kısa olması ve yer değiştirmemesi avantajları ile tercih ediliyor. 5 ila 8 yıl arasında kalıcılık sağlayan uygulama, kalça şekillendirmenin yanı sıra çarpık bacakların düzeltilmesi, meme büyütme, yüzde ya da vücudun diğer yumuşak dokularındaki asimetri düzeltmelerinde de sıklıkla kullanılıyor.

 

Devamını oku:
azerbaycan-milli gunu-2017
AZERBAYCAN CUMHURiYET GÜNÜ KUTLANDI

Azerbaycan 'da 28 Mayıs 1918'de ilan edilen cumhuriyetin 99. yılı...

JANE THE ViRGiN 3. SEZONU iLE FOXLIFE’ta

AFI, Altın Küre, Peabody gibi ödülleri hanesine ekleyen başarılı dizi...

Kapat