BAŞKENTTE KÜRK BULUŞMASI

justfur-kurk-lansmani-ankara3

Just Fur ’un yeni koleksiyonları, JW Marriott Otel’de düzenlenen davetle tanıtıldı. Pervin Ersoy ve Naslı Kaskan tarafından kurulan markanın sezon tanıtımına Ankara cemiyet hayatı büyük ilgi gösterdi. Markanın kurucuları Pervin Ersoy ve Nazlı Kaskan ile Mehtap Özdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete çok sayıda seçkin isim katıldı. Katılımcılar, kürkten yapılan kabanlar, eldivenler, şapkalar gibi ürünlere büyük ilgi gösterdi. Rengarenk kürk modelleri, katılımcılardan büyük beğeni gördü.

Kürk Modayla Buluştu

Pervin Ersoy, kürkü modayla buluşturduklarını belirtirken, rengarenk kürklerin şık kombinlerin en önemli tamamlayıcısı olacağını ifade etti. Ersoy, şapkaların kürklerindeki renkleri artırdıklarını söyledi. Ceket boylarını üç farklı boy çalıştıklarını aktaran Pervin Ersoy, İstanbul’da bir mağazaları bulunduğunu ve önümüzdeki yıl Ankara’ya da mağaza açacaklarını sözlerine ekledi.

justfur-kurk-tanitimi-ankara-ipek-basegmez-burcu-hattat-pervin-ersoy-beril-cavusoglu-mehtap-ozdogan

İpek Başeğmez, Burcu Hattat, Pervin Ersoy, Beril Çavuşoğlu, Mehtap Özdoğan

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
ıRMAK AKALıN – HASANCAN TANıŞ EVLENDi

Genç Yönetici Hasan Can Tanış ile Avukat Irmak Akalın uzun...

KAVAKLIDERE primeur şarapları tadım etkinliği
SONA EREN BAĞBOZUMUNA DOSTLARLA VEDA

Kavaklıdere Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başman bağbozumunun sona ermesi sebebiyle dostlarına...

Kapat