BABA CANDıR 57 ’NCİ BÖLÜM ÖZET VE FRAGMANI

Baba Candır 57 ’inci bölümü’nde Salih, Yiğit’in hırsızlık yaptığını anlayınca onunla yüzleşmenin yollarını arar.  Bu sırada Aysima’nın da hırsızlıktan dolayı kendini töhmet altında hissetmesi Salih’in iyice üzülmesine yol açar.

Salih’in Açıklaması Herkesi Şok Ediyor

Baba Candır 57 ’inci bölümü’nde, Haluk, Ece ile girdiği bir iddia karşısında başkanlık koltuğunu Ece’ye kaptırır. Ece Haluk’a ders vermek için oturduğu başkanlık koltuğunda, Haluk’un büyük kandırmacası ile karşı karşıya gelir. Emrecan’a gelen oyunculuk tekliflerini menajeri olarak Ceylan değerlendirir. Ceylan Emrecan’ın büyük bir oyuncu olmasını isterken, kendi kıskançlığı ortaya çıkar. Salih’in bir süredir hazırlandığı Altın Petek bilgi yarışmasının günü gelir çatar. Salih bütün soruları doğru vererek finale doğru emin adımlarla ilerler. Fakat final sorusundan önce yaptığı açıklama ile herkesi şok edecek.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
yaratan-kadinlar-alisveris-senligi-sosyal-sorumluluk-projesi-2021-
YARATAN KADINLARDAN ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

Tweet2013 yılından itibaren aralıksız düzenlenen Yaratan Kadınlar Alışveriş Şenliği Sosyal...

NAT GEO iKLiM DEĞiŞiKLiĞiNi EKRANLARA TAŞIYOR

TweetTürkiye’de iklim değişikliği konusu Nat Geo Tv’de mercek altına alındı....

Kapat