AYşE ARMAN KAYINVALDESiNiN BAVULUYLA SAHNEYE ÇIKTI

Ayşe Arman taurus avm kadinlar gunuAyşe Arman , Taurus Alışveriş Merkezi’nin “4 Hafta 4 Ünlü” Projesi kapsamında AVM ziyaretçileriyle buluştu. Sevenleriyle bir araya gelen Ayşe Arman, oldukça keyifli bir söyleşi ardından herkesle tek tek selfie çektirdi. Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında Ankara’ya gelen ünlü isim Ayşe Arman, ülkemizde kadın cinayetlerindeki artışa değindi. Kayınvalidesi Betül Mardin’in 1970’li yıllardan kalma kırmızı bir bavulu ile sahneye çıkan ünlü gazeteci, bavulun içerisinde bulunan çeşitli kişisel eşyalarını izleyicilerle paylaştı ve eşyaların kendi hayatındaki yerlerine değindi.

“Annenin pirinç pilavını yapmayı bileceksin!”
Kırmızı bavuldan ilk çıkan eşya 1 kavanoz pirinç oldu. Ayşe Arman, “Kadın olarak ilk görevin iyi bir aşçı olmak. Pirinç pilavını annen kadar güzel yapmayı bileceksin, tane tane olacak, bembeyaz görünecek” dedi. Ardından bir kadının iyi bir eş, iyi bir anne, iyi bir çalışan, iyi bir vatandaş olması için gerekli tüm gücün kendi içinde olduğunu anlattı. Son olarak “Tutku duymadığın işi yapma, tutku duymadığın adamın elini bile tutma!” sloganı ile izleyenlerinin alkışlarına boğuldu. “Taurus’ta 4 Hafta 4 Ünlü” etkinliği kapsamında, Burcu Esmersoy 16 Mart, Gülse Birsel 23 Mart, sevilen şarkıcı Buray ise 30 Mart Çarşamba günleri Taurus’ta sevenleriyle buluşacak.

Devamını oku:
Cem Boyner, Bendevi Palandöken, Ümit Boyner, Levent Gök, Sinan Aygün-Beymen Panora avm Relansman
CEM BOYNER ANKARALI DOSTLARIYLA BİRARADA

TweetBeymen Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ile eşi Ümit Boyner...

Raisa Sason-Zeynep Tosun-Vanessa Sason-Ozgur Masur-Mehtap Elaidi-Zeynep Agis-BEYMEN Blender Moda Tasarımcıları Sergisi - 17.12.2018a
MODA TASARIMCILAR KIRMIZI SERGiSi DÜZENLEDİ

TweetKIRMIZI Sergisi ’nin açılış daveti Zorlu Center’da gerçekleştirildi. Sergide, Türkiye’nin...

Kapat