ANGELiTE GÖRKEMLİ BİR PARTİYLE AÇILDI

önceki haber1 of 9
← →

bilkent otel angelite acilis-21.06.2019

Bilkent Otel’in yenilenen havuzu Angelite ’nin açılışı için şık bir parti düzenlendi.

Bilintur A.Ş. şirketlerinin 30. Yılı da aynı anda, çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı havuz başı partisiyle kutlandı. Gece görsel ve sahne şovları damgasını vururken konuklar geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi.

Gecede açılış konuşmasını Bilkent Otel Genel Müdürü Arda Yurtsever gerçekleştirdi. Yurtsever konuşmasında:” Bilintur A.Ş. olarak bu gece 30. hizmet yılımızı kutlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gece sizlere sevgili Hocabey’in “evim“ olarak nitelendirdiği Bilintur’un amiral gemisi olan Bilkent Otel’deyiz. Hoşgeldiniz‘‘ dedi.

Konuşmanın ardından yemek ve eğlenceye sıra geldi. Sahne alan, tamamı kadın sanatçıdan oluşan 26  sanatçı, şef İlkim Yılmaz yönetiminde  5 eser seslendirildi. Son eser olarak  Liber tango’nun seslendirildiği sırada ise dansçılar eşlik etti.

Daha sonra Dj Ogün Dalka performans sergiledi. Gece yarısına kadar süren DJ performansına ilave olarak dans Showları misafirlere sürprizli ve eğlenceli dakikalar yaşattı.

Havuzda balon içinde dans show ve dansçı kızların showu yer aldı. Her seferinde farklı kostümlerle sahneye çıkan dansçılar yoğun ilgi ile seyredildi. Özel Lazer Show ise büyük beğeni topladı.

önceki haber1 of 9
← →

Devamını oku:
Cole Haan ve Mosafer armada avm - mayatta haberler
COLE HAAN VE MOSAFER ANKARA’YA GELİŞİNİ KUTLADI

Cole Haan ve Mosafer Armada AVM’de açtıkları yeni mağazalarıyla rotalarını...

kulis sanat , emre yurttakalin, serkan melikoglu, tiyatro ankara bahcelievler
KULiS SANAT BAHÇELİEVLER’E SANATI GETİRDİ

Hacettepe Konservatuvar mezunu iki genç girişimci Ankara Bahçelievler’de Kulis Sanat...

Kapat