GÜZELLiK iÇiN KÜÇÜK BiR DOKUNUŞ

← →

allergan küçük bir dokunuş daveti- Aslı Tunca Otel - istanbul - mayatta magazin haberleri “ Küçük Bir Dokunuş ” ile güzelliği korumanın yöntemlerinin anlatıldığı etkinlik, Cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.

Op. Dr. Alpaslan Topçu ve Dr. Mustafa Karataş’ın konuşmacı olarak yer aldığı davette ebru sanatçısı Garip Ay canlı performans sergiledi.

Aslı Tunca Otel’de gerçekleşen “küçük bir dokunuş” temalı etkinlik; Feryal Gülman, Siren Ertan, Pınar Altuğ, Emel Yıldırım, Aslı Kuseyrioğlu, Meral Yazıcı, Sibel Karakaşlı, Gülay Kuriş, Nefise Karatay, Akasya Asıltürkmen, Gamze Cizreli, Selda Eremsoy, Füsun Kuran, Gülay Kamaz ve Şah Yaycı gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Op. Dr. Alpaslan Topçu ve Dr. Mustafa Karataş’ın küçük bir dokunuş ile güzelliği korumanın yöntemlerini anlattığı etkinlikte, global güzellik anlayışı ve trendler, Türk kadınının güzellik anlayışı, güzellik ve yaşlanma süreci, dermal dolgular ve diğer cerrahi dışı uygulamalar gibi konulara da değinildi.

Küçük dokunuşlarla harikalar yaratan dünyaca ünlü ebru sanatçısı Garip Ay’ın canlı performansı da etkinliğe katılan konuklar tarafından ilgiyle izlendi.

← →

Devamını oku:
PİNK MARTİNİ CAZ FESTİVALİ’NDE SAHNE ALDI

Tweet 17. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde Pink Martini sahne aldı....

FOTOĞRAFIN USTASI STEVE MCCURRY ANKARA’DA

Tweet Fotoğrafçı Steve Mccurry , Cermodern’de Ankaralı sanatseverlerle buluştu. Steve...

Kapat